Angle down Atgal

Į koncertą susiruošę tautiečiai turės paploninti piniginę

Šį savaitgalį Rygą drebins britų popmuzikos dievaitis Ed Sheeran. Vienintelis koncertas Baltijos šalyse sutraukia minias šio atlikėjo gerbėjų iš Lietuvos. Tiesa, melomanams dėl koncerto teko gerokai pakratyti piniginę – šį savaitgalį Rygos viešbučiai ir kitos apgyvendinimo įstaigos net kelis kartus pabrangino nakvynės kainą.

Koncerto bilietai pigesni už nakvynę

Bilietai į britų atlikėjo koncertą gerbėjams kainavo nuo 60 iki 70 eurų. Tačiau didžiausios išlaidos laukia tų, kurie po koncerto neskubės atgal į namus, o norės naktį praleisti Rygoje. Latvijos sostinės verslininkai nepraleidžia progos pasipinigauti – nakvynė mieste pabrango daugiau nei dukart.

Ekonominės klasės trijų žvaigždučių viešbutyje nakvynė šį savaitgalį Rygoje kainuoja nuo 200 – 300 eurų. Įprastai nakvynės šiuose viešbučiuose kaina savaitgalį svyruoja nuo 100 eurų.

Norintiems sutaupyti teks nusivilti – svečių namuose nakvynė taip pat brango. Jei įprastai lovą nakvynei galima išsipirkti vos už keliasdešimt eurų, tai koncerto naktį muzikos gerbėjams lova kainuoja 80 – 120 eurų už naktį.

Ieškančius prabangesnių apartamentų nakvynei kainos taip pat gali šiek tiek šokiruoti. Keturių ir penkių žvaigždučių viešbučiuose likę laisvi kambariai vienai nakčiai kainuoja nuo 600 eurų. O vip apartamentai iki koncerto likus kelioms dienoms kainuoja 2 000 eurų už naktį.

Išlošė tie, kurie planuoja laiką

Tiesa, ištikimi gerbėjai koncerto nakčiai nakvyne rūpinosi gerokai anksčiau. Keletą mėnesių prieš koncertą buvo galima rasti ir pigesnių variantų nakvynei. Tačiau, pasak gerbėjų, kainos vis tiek buvo aukštesnės nei bet kurį kitą savaitgalį.

Šiuo metu, Booking.com duomenimis, Rygoje liepos 12 – 13 dienomis užimta net 96 procentai nakvynės vietų.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite