Angle down Atgal

Į kokius klausimus reikia atsakyti prieš perkant televizorių?

Televizorių pasiūla šiais laikais skųstis tikrai negalėtume – skiriasi jų dydis, stilius ir kone visos specifikacijos. Tokia įvairovė iš vienos pusės džiugina, tačiau iš kitos priverčia susimąstyti, kuris modelis geriausiai pateisintų visus lūkesčius. Apsispręsti bus paprasčiau, jeigu pirmiausia užduosite sau kelis esminius klausimus.

Koks televizoriaus dydis tinka Jūsų namams?

Įprasta manyti, kad didesnis televizorius visuomet užtikrins įspūdingesnę patirtį, tačiau iš tiesų, siekiant puikios vaizdo kokybės, reikia įvertinti, kokiu atstumu nuo šio prietaiso sėdėsite Jūs. Išmatuokite šį atstumą, padalinkite iš 2-3 ir gausite Jums tinkamų įstrižainės matmenų amplitudę. Svarbu atkreipti dėmesį, kad renkantis 4K raiškos modelius, sėdėjimo atstumą patartina dalinti iš 1-1,5 – tuomet rezultatai Jūsų tikrai nenuvils.

Kokioje aplinkoje dažniausiai žiūrite televizorių?

Nors gali pasirodyti netikėta, tačiau priklausomai nuo to, kuriuo metu ir kokioje aplinkoje dažniausiai žiūrite televizorių, turėtų priklausyti ir naudojama ekrano technologija. Pavyzdžiui, plazminiai televizoriai pasiekia geresnį tamsių atspalvių lygį, tačiau jie nėra tokie ryškūs, todėl puikiai tinka tiems, kurie televizorių žiūri naktį ar vėlai vakare – nesuklysite tokį modelį pasirinkę savo miegamajam. O jeigu dažniausiai programas žiūrite dienos metu, natūraliu apšvietimu apgaubtoje patalpoje, kur kas labiau pravers LCD televizoriai.

Ko tikitės iš naujojo prietaiso?

Kiekviena elektronikos parduotuvė Jums gali pasiūlyti pačių įvairiausių televizorių modelių su skirtingomis funkcijomis, tačiau labai svarbu žinoti, kurios iš jų yra tikrai pravers Jums. Pavyzdžiui, jeigu norite ženkliai praplėsti televizoriaus galimybes ir naudotis internetu, Jums vertėtų paieškoti SMART TV modelio, o jeigu svajojate apie mini namų kino teatrą, pravartu rinktis 3D funkciją ir 4K ekraną turinčius televizorius. Tokių variantų rasite ir daugiau, tačiau prieš pirkdami pagalvokite, kaip kiekvieną iš siūlomų funkcijų galėsite pritaikyti praktiškai.

Ar ketinate prie televizoriaus prijungti kitus įrenginius?

Jei prie televizoriaus norėsite prijungti žaidimų konsolę, grotuvą ar kitus panašius priedus, turite įsitikinti, ar šis prietaisas turės visas reikiamas jungtis. Ir net tik pačias jungtis, bet ir reikiamą jų kiekį – tik taip išvengsite nemalonių situacijų ir ilgai galėsite nebegalvoti apie naujo televizoriaus įsigijimą.

Kaip Jūsų televizorius turėtų atrodyti?

Klystate, jei manote, kad televizoriaus išvaizda nėra svarbi – kaip ir bet kuris kitas kambario elementas, jis taip pat turi įtakos bendram interjerui, todėl apie šį aspektą taip pat reikėtų pagalvoti. Nors rinkoje vis dar dominuoja standartiniai atspalviai, vis dažniau galima pastebėti ir ryškesnių, pavyzdžiui, raudonų ar rožinių sprendimų. Įvairių spalvų ir tipų televizoriais prekiauja Pigu.lt el. parduotuvė.

Koks Jūsų biudžetas?

Nusistatę biudžetą, šiek tiek susiaurinsite savo paieškas, tačiau tai tikrai nereiškia, kad dėl to turėsite atsisakyti Jus dominančių funkcijų ar specifikacijų – nebent numatyta suma ženkliai kertasi su rinkos kainomis. Tačiau praktiškai visais atvejais įmanoma rasti optimalų sprendimą – ypač tuomet, jei pastebėsite vykstančias akcijas, kurių metu nauji televizoriai pigiau parduodami. Paskirkite laiko paieškoms ir nesunkiai suderinsite kainą bei kokybę!

Turėdami visus šiuos atsakymus, jau daugmaž įsivaizduosite, koks televizorius geriausiai tiktų Jūsų namams. Tačiau atsipalaiduoti dar ne laikas – ne vienas modelis atitiks Jūsų keliamus reikalavimus, todėl teks pagalvoti, kokioms kitoms savybėms teiksite pirmenybę.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite