Angle down Atgal

Į Karklės festivalį – su narkotikais

Šį savaitgalį Karklėje vyksta muzikos festivalis, į kurį suplūdo būriai žmonių. Ten budintiems pareigūnams darbo tikrai netrūksta. Klaipėdos AVPK duomenimis, buvo sulaikyti 6 asmenys, turėję galimai narkotinių medžiagų.

Penktadienį apie 06:40 val. festivalio apsaugos poste apsaugos darbuotojas sulaikė 2000 m. gimusį vaikiną, pas kurį dalinės apžiūros metu rastos keturios tabletės, įtariama, jog tai gali būti narkotinė medžiaga.

Apie 20:45 val. policijos pareigūnai su tarnybiniu šunimi patikrino automobilį „Audi“, kurio daiktadėžėje rastas plastiko maišelis su baltais milteliais bei žalsva augalinės kilmės medžiaga. Įtariama, jog tai narkotinės medžiagos. 1997 m. gimęs automobilio savininkas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dar vėliau – apie 21:45 val. policijos pareigūnai patikrino automobilį „VW Passat“, kurio galinėse durelėse rado penkias oranžines tabletes, įtariama, jog tai narkotikai. 1998 m. vaikinas prisipažino, jog tabletės priklauso jam.

Penktadienį automobilių stovėjimo aikštelėje patikrinus automobilį „Škoda Octavia“ ir jame sėdėjusius asmenis, dalinės apžiūros metu vairuotojo pusės durelių kišenėje rasta piniginė, kurioje buvo paketėlis su biria medžiaga. Taip pat automobilyje rasta kuprinė, kurioje taip pat buvo birių miltelių, galimai narkotikų. 1997 m. ir 1999 m. gimę vaikinai sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Šeštadienį Patrulių rinktinės pareigūnai, atlikę dalinę apžiūrą, 2000 m. gimusio vaikino kelnių kišenėje aptiko folijos lankstinuką su dviem tabletėmis bei maišelį su baltais milteliais.

Šeštadienį appie 01:10 val. automobilių stovėjimo aikštelėje patikrinus automoilį „Opel“, durelėse rastas lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga. 1997 m. gimęs automobilio savininkas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite