Angle down Atgal

Į jaunystės miestą grįžo po 60 metų

Į pažintį suvedė intriguojantis skelbimas: moteris ieškojo pasikeiti pusę namo Tauragėje į butą Naujojoje Akmenėje. Ji norėjo grįžti į jaunystės miestą. Ir grįžo.

Laima Tarbūnaitė – Lobariova jau 9 mėnesiai, kaip yra Naujosios Akmenės miesto gyventoja. Antrą kartą savo gyvenime. 1956 m. būdama šešiolikos atvyko į naujai statomą miestą, nes gavo darbo gamykloje, be to, čia gyveno giminių. Dirbo Kalkinės cecho laboratorijoje trejus metus. Iš pradžių gyveno gamyklos direktoriaus A. Spudulio šeimoje, vėliau persikėlė į bendrabutį. Iš trejų darbo metų, kol išvažiavo mokytis, liko patys gražiausi prisiminimai. Dar kartą Naujojoje Akmenėje lankėsi, kai buvo švenčiamas cemento gamyklos 10-metis.

Dabar grįžusi į jaunystės miestą pažįstamų žmonių nerado. Deja, daugelio buvusių draugių jau nebėra. Kai kurių ir dabartinių pavardžių nežinotų, vis tikisi sutikusi atpažinti.

Daugiau Lilija Smalakienė trečiadienio, rugpjūčio 24 d., „VIENYBĖJE“

Nuotraukose: Laima Tarbūnaitė Lobariova šiandien ir prieš 60 metų  su bendradarbėmis Vida Butnoriūte ir Abakanavičiūte  Kalkinės laboratorijoje 1959 m.
Nuotraukose: Laima Tarbūnaitė Lobariova šiandien ir prieš 60 metų su bendradarbėmis Vida Butnoriūte ir Abakanavičiūte Kalkinės laboratorijoje 1959 m.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite