Angle down Atgal

Į Ignaliną ateina profesinio mokymo centras „Žirmūnai“

Birželio 2 dieną Ignalinoje lankėsi ir su savivaldybės vadovais, švietimo atstovais susitiko Profesinio mokymo centro ,,Žirmūnai“ direktorius Saulius Zybartas  ir Zarasų filialo vedėja Rasa Pitrinienė. Buvo aptarta galimybė jau nuo šio rugsėjo  Ignalinoje pradėjo vykdyti profesinio mokymo modulius bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams. 

Mokymo centras, kurio pagrindinė būstinė Vilniuje, turi filialus Druskininkuose, Pakruojyje  ir Zarasuose. Ignalina priklausytų Zarasų filialui.

Kaip sakė direktorius S. Zybartas, centro pagrindinės programų kryptys – kvalifikuotų darbuotojų rengimas maitinimo ir apgyvendinimo įstaigoms. Taip pat labai gerai išvystyta ir stipri konditerių, masažuotojų rengimo bazė.  Atsižvelgiant į regionų pageidavimus ir poreikį, rengiami ir kitų sričių specialistai – nuo stalių iki žemės ūkio darbuotojų.  Siūloma ir suaugusiųjų mokymosi visą gyvenimą programa, yra galimybė parengti norimą neformaliojo švietimo programą (būrelius).

„Žinau, kad Ignalinai nepasisekė bendradarbiavimas su Visagino profesinio rengimo centru, bet čia aš visgi matau gerą perspektyvą“,– sakė direktorius.

Savivaldybės meras Justas Rasikas išreiškė norą, kad bendradarbiavimas apimtų ne tik Ignalinos, bet ir Vidiškių bei Didžiasalio gimnazijas. Meras minėjo, kad Ignalinai trūksta techninio išsilavinimo darbuotojų, taip pat globos įstaigų personalo. Palūšėje besikuriantis restoranas ieško kvalifikuotų padavėjų, virėjų.

Užimtumo tarnybos atstovė Alma Šerėnienė sakė, kad Profesinio mokymo centras „Žirmūnai“ –  viena iš geriausių mokymo įstaigų, su kuriomis tarnyba bendradarbiauja. Centre specialistai puikiai parengiami ir visada susiranda darbą. 

Tai jau ne pirmas toks susitikimas. Artimiausiu metu bus organizuoti pokalbiai su mokyklų administracijomis ir mokiniais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite