Angle down Atgal

Į Dusetų Švč. Trejybės bažnyčią veda ir naujai įrengtas pandusas

Dusetų Švč. Trejybės bažnyčios klebonas kan. Stanislovas Krumpliauskas atsakingai bei nuosekliai rūpinasi bažnyčiai priklausančių statinių ir infrastruktūros priežiūra, tvarkymu ir atnaujinimu, siekiant pagerinti Dusetų miesto estetinį vaizdą bei pritraukti kuo daugiau parapijiečių ir lankytojų. Iš ankstesnių laimėtų projektų buvo atlikti bažnyčios šventoriaus tvarkymo darbai, restauruota tvora, sutvarkyta aplink bažnyčią esanti aplinka, sutvarkytas bažnyčios presbiterijos stogas.

Projektas yra tęstinis, nes kiekvienais metais yra įgyvendinami parapijos bažnyčios gerbūvio darbai bei pritaikymas bendruomenės poreikiams.

Šiemet, siekiant pritaikyti aplinką bendruomenės poreikiams, įrengtas išorinis pakilimo takelis (pandusas) prie šoninių bažnyčios įėjimo durų. Takelis skirtas naudotis vežimėliu judantiems neįgaliesiems, tėvams su vaikiškais vežimėliais, žmonėms, turintiems judėjimo sutrikimų, naudojantiems pagalbines judėjimo priemones, neturintiems jėgų pakilti laiptais. Anksčiau bažnyčios pastato įėjimai buvo nepritaikyti neįgaliems lankytojams.

Dusetų kraštas, tame tarpe ir Dusetų Švč. Trejybės parapija yra gausiai lankoma turistų, todėl gerinama infrastruktūra svarbi kuriant bendrą miesto estetinį patrauklumą. Ir ateityje, teikdami paraiškas, sieksime puoselėti vieną iš svarbiausių miesto objektų.

Projektą pagal Verslo ir investicijų programos priemonę „Nevyriausybinių organizacijų, religinių bendruomenių gerbūvio pagerinimas“ dalinai rėmė Zarasų rajono savivaldybė. Šio projekto vadovė yra Ieva Špūrienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite