Angle down Atgal

Į Baltųjų Lakajų ežero vandenis nuleistas pramoginis pontoninis katamaranas

Mindūnų apžvalgos bokšto aplinka tapo dar patrauklesnė lankytojams, šeštadienį į Baltųjų Lakajų vandenis nuleidus pramoginį pontoninį katamaraną.

Jis skirtas rekreacinei žvejybai ir edukacinėms Mindūnų bendruomenės veikloms. Katamaranas prišvartuotas šalia apžvalgos bokšto esančioje Mindūnų kempingo pakrantėje, iš čia patogu į jį patekti plauksiantiems pasigrožėti ežeru ar žvejosiantiems lankytojams. Katamaranas dviejų denių, įrengta 12 sėdimų vietų, taip pat apžvalgos aikštelė antrame aukšte. Jis įsigytas, įgyvendinant žuvininkystės vietos veiklos grupės „Vilkauda" projektą, kuriuo siekiama plėtoti viešąją infrastruktūrą ir rekreacinę žvejybą „Žvejybos rojuje".

Pernai iš šio projekto lėšų buvo įsigyta krosnis su židiniu ir orkaite Mindūnų žvejybos muziejaus kieme, taip pat, rūpinantis patogia aplinka, šalia apžvalgos bokšto Baltųjų Lakajų ežero šlaite įrengti laiptai, nutiestas takelis, pontoninis lieptas, pastatytas stalų ir suolų komplektas, šiukšliadėžės, pavėsinės, dviračių stovas, lauko tualetas, įrengtas apšvietimas.

Katamaraną, kuris kainavo 29 600 €, pagamino ir į Mindūnus atvežė MB „Pantoon LT". Gero plaukiojimo būsimiems keleiviams linkėjo šeštadienį Baltųjų Lakajų krante būriavęsi ir pirmieji vaikščioję naujojo laivo deniais rajono meras Saulius Jauneika, Mindūnų seniūnė, Statybos ir žemės ūkio, Architektūros skyriaus vadovai, Mindūnų kempingo vadovai ir vietos bendruomenės atstovai. Laivas bus perduotas Mindūnų bendruomenei, kuri ir organizuos įvairias veiklas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite