Angle down Atgal

Į atnaujintą „Žaliakalnio“ gimnaziją grįžta mokiniai

Į atnaujintą Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnaziją jau grįžta mokiniai – čia vyksta egzaminų sesija, organizuojami kiti užsiėmimai. Mokykla atnaujinta iš pagrindų – suremontuoti kabinetai, koridoriai, laiptinės, sanitariniai mazgai, valgykla, atnaujintos vėdinimo, šildymo ir elektros sistemos, pastatas pritaikytas žmonėms su negalia.

„Tai ilgokai lauktas įvykis. Remonto procesas nebuvo lengvas ir sklandus, tačiau dabar darbai baigti ir mokyklos bendruomenė pagaliau gali grįžti į savo namus. Tikiuosi, kad rezultatas pateisins lūkesčius, o ateinančiais mokslo metais pandemija nesutrukdys moksleiviams mokytis atnaujintose klasėse“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Vidaus patalpų remontas gimnazijoje pradėtas 2019 metų vasarą. Kol vyko darbai, „Žaliakalnio“ bendruomenė mokėsi Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos patalpose, vėliau dėl pandemijos ugdymo procesas buvo organizuojamas nuotoliniu būdu. Pabaigus sutvarkyti vidaus patalpas, netrukus bus baigta sutvarkyti ir gimnazijos aplinka.

Mokyklos atnaujinimo darbus užbaigė UAB „Klaipėdos apdaila“. Atlikus viešųjų pirkimų procedūras šiai bendrovei remontą pratęsti patikėta po to, kai dėl vėluojančių darbų buvo nutraukta sutartis su pirmuoju rangovu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite