Į aikštę sugrįžęs J.Valančiūnas – iškart rezultatyviausias komandos žaidėjas

Flickr.com nuotr.

Jonas Valančiūnas po ilgos pertraukos ir kovos su COVID-19 pagaliau grįžo ant NBA parketo. Tiesa, pergalingai to padaryti nepavyko – „Memphis Grizzlies“ (9-9) pralaimėjo „New Orleans Pelicans“ (10-12) ekipai 109:118 (33:31, 28:29, 10:10, 18:28).

Nuo sausio 18 dienos J.Valančiūnas buvo atskirtas nuo komandos, o po 12 dienų pranešė, kad kovojo su COVID-19. Tiesa, dar kurį laiką krepšininkas buvo tausojamas, o šeštadienio vakarą pagaliau grįžo ant parketo.

Ir grįžo sėkmingai.

Nuo suolo kilęs JV aikštėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 2/2 trit. 3/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Jau per pirmas 11 savo žaidimo minučių Jonas buvo sušveitęs 15 taškų.

Nugalėtojams Brandonas Ingramas pelnė 27 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, Zionas Williamsonas buvo rezultatyviausias su 29 taškais.

Ericas Bledsoe pelnė 11 iš savo 21 taško lemiamame kėlinyje.

O jis buvo itin įtemptas. Vienu metu „Grizzlies“ pirmavo septyniais taškais, tačiau paskutinę septynių minučių atkarpą „Pelicans“ laimėjo 23:7 ir šventė pergalę.

Kyle'as Andersonas pelnė 21 tašką pralaimėjusiems, 16 pridėjo Ja Morantas.

Kitas rungtynes pirmadienį namuose „Grizzlies“ žais su J.Valančiūnui svarbiu varžovu – „Toronto Raptors“ komanda.

„Pelicans“: Z.Williamsonas 29, B.Ingramas 27 (12 atk. kam.), E.Bledsoe 21, L.Ballas 16 (7 rez. perd.).

„Grizzlies“: J.Valančiūnas 23 (7 atk. kam.), K.Andersonas 21, J.Morantas 16 (9 rez. perd.), D.Brooksas 9.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.