Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Horoskopas: Zodiako ženklų erogeninės zonos

Astrologai kiekvieną Zodiako ženklą pagal juos valdančią planetą sieja su tam tikromis kūno vietomis. Tai reiškia, kad kiekvienas iš jų turi savo kūne "karštąjį" tašką. Taigi kur yra slaptosios skirtingų Zodiako ženklų vietelės?

Avinas

Avinas – visada hiperaktyvus, karštas, kovingai nusiteikęs, ieškantis aistringo seksu. Jam pavyksta ypač karštai pasimylėti, kai prieš tai būna gerokai pasiriejęs su savo partneriu. Įsiaudrinęs Avinas ypač jautriai reaguoja į tam tikrus dirgiklius.

Jo erogeninės zonos yra ausys ir galva. Avinai mėgsta, kai jiems bučiuoja ausų spenelius. Tai sukelia jiems tokį virpulį, kuris kaip elektros srovė nueina per nugarą. Lengvas pakaušio masažas gali labai smarkiai sujaudinti šio ženklo atstovus. Avinai yra puikūs bučinių specialistai. Gilūs, karšti bučiniai kartais juos taip uždega, kad meilės žaidimo jau nebeįstengia atsisakyti.

Jautis

Jausmingi jaučiai turi įprotį malonumais mėgautis lėtai. Karštligiškas skubėjimas atšaldo jų geismą. Jaučiui reikia kantraus partnerio, mėgstančio glaustytis ir glamonėti. Kai Jautis įkaista, visas jo kūnas gali virsti vientisa erogenine zona. Glostykite jam kaklą ir sprandą, tada jis nuostabiai atsipalaiduoja.

Jautriausios Jaučio vietos – nosis ir lūpos. Į šių vietų dirginimą jis reaguos nepaprastai jausmingai. Jautis labai mėgsta masažą, ypač su maloniai kvepiančiu aliejumi, kuris sušvelnina jo odą. Kvepalų aromatas jį taip pat labai stimuliuoja. Jaučius globoja Venera, todėl sekso metu jie jaučiasi natūraliai, nesivaržo. Neslėpdami demonstruoja savo proporcingą kūną, nes jiems svetimas drovumo jausmas.

Dvyniai

Įvairovė Dvyniams turi ypač didelės reikšmės. Jie yra labai smalsūs ir mėgsta išbandyti naujoves. Įtampa ir nerimas juos jaudina. Todėl jų meilės partneris turi vengti rutinos, kitaip Dvyniai greitai nuo jo pasitrauks. Nepaisant to, šio ženklo atstovai nėra erotomanai.

Dvyniai mėgsta viliojimo žaidimus ir galbūt net labiau už patį meilės aktą. Kad sujaudintumėte Dvynius, reikia intensyviai ir švelniai glostyti jų krūtinę, viršutinę kūno dalį ir rankas. Švelnus pečių ir pirštų masažas nuteikia juos erotiškai.

Dvyniams labai svarbūs pokalbiai su partneriu. Todėl jiems net per lytinį aktą reikia žodžių, kurie gali būti ir visai banalūs.

Vėžys

Vėžiai ypač vertina švelnumą. Glamonės, prisilietimai, prisiglaudimai jiems yra gražiausias dalykas pasaulyje, o odos lytėjimą suvokia kaip didelį malonumą. Pasitikėjimas Vėžiui yra labai svarbu. Lengvabūdiški trumpalaikiai seksualiniai nuotykiai – ne jo būdui. Jam patiktų išsimaudyti su savo partneriu vonioje, ypač prie romantiškos žvakių šviesos.

Vėžio erogeninės zonos yra krūtų speneliai, kuriuos partneris gali švelniai glamonėti ir bučiuoti. Ausų kaušelių ir spenelių bučiniai bei glamonės liežuviu sukelia Vėžiui ekstazę. Jei neįkaitinsite Vėžio glamonėmis ir jo erogeninių zonų dirginimais, jis bus konservatyvus meilužis ar meilužė. Per didelė akrobatika jo nevilioja.

Liūtas

Liūtas mėgsta būti lepinamas glamonėmis ir masažais. Meilėje jam reikia labai daug dėmesio. Jis nė kiek nesibodi ir pats pridėti rankos prie savo prabangaus kūno.

Liūto erogeninės zonos eina per visą nugarą, iš dešinės ir kairės stuburo pusės. Švelniai pamaigykite ir pamasažuokite šią sritį, tada Liūtas bus ilgai nepavargstantis ar meilužė. Jo apatinė lūpa taip pat yra labai jautri vieta, kurią būtinai reikia stimuliuoti.

Liūtas – tikras malonumų mėgėjas. Tačiau iš kilniadvasiškumo jis stengsis išskaityti iš akių kiekvieną savo partnerio troškimą.

Mergelė

Mergelė beveik niekada nepameta galvos ir gali atsispirti net labai rafinuotoms vilionėms. Jeigu jos protas vieną kartą pasakė „taip“, tada Mergelė strategiškai planuos malonumus ir net geismo seansus.

Svarbiausias dalykas Mergelei yra tyrumas. Jai reikia absoliučios švaros pojūčio, kad galėtų atsiduoti intymiems santykiams. Šio ženklo atstovai mėgsta, kai masažuoja jų alkūnes, kelius bei pakinklius. Dar viena labai jautri jų vieta yra sritis aplink bambą, kurios nereikėtų pamiršti partneriui, geidžiančiam karštos nakties. Mergelei patinka, kai labai švelniai glostomas jos veidas.

Tylios muzikos fonas gali sužadinti Mergelės seksualines fantazijas, o erotiniai filmai ir meilės romanai – inspiruoti ją meilės aktui.

Svarstyklės

Kad Svarstykles apimtų erotinė nuotaika, jas būtinai turi supti šiek tiek prabangos. Šilko patalai, jaudinantys kvepalai ir atšaldytas šampanas yra geriausios priemonės pažadinti Svarstyklių seksualumą. Estetus jaudina regimi vaizdai. Partneris gali ramiai pademonstruoti viliojantį striptizą.

Svarstyklės labiau mėgsta būti viliojamos, nei pačios imasi iniciatyvos. Jautriausia jų kūno vieta yra nugaros apačia, nuo juosmens iki uodegikaulio. Spaudomasis šios zonos masažas jas veikia stimuliuojančiai, lygiai kaip ir pilvo bučiniai.

Skorpionas

Skorpionai dažniausiai slepia savo seksualinius pomėgius. Anot jų, partneris pats turįs išsiaiškinti, kas jiems patinka. Fantazijos stokojančiam partneriui labai sunku sutarti su Skorpionu. Aistringas asmuo, kuriam pažįstamas erotikos žavesys, gali išgyventi su Skorpionu visišką susiliejimą.

Skorpiono erogeninės zonos yra sėdmenys iki pat analinės srities ir tarpvietė. Jam patinka šių vietų lytėjimas. Šio ženklo atstovai vertina aktyvius meilės partnerius.

Skorpionus žavi išradingumas, neįprasti, netikėti dalykai, klasikinės pozos jiems greitai nusibosta. Rafinuota įžanga, derinama su rinktinėmis sekso pozomis, priverčia Skorpioną visai pamesti galvą.

Šaulys

Šauliai meilėje gali būti nepaprastai patogūs. Rinkdamiesi partnerį jie dairosi egzotikos. Šauliui patinka temperamentingi žmonės, jis mielai leidžiasi lepinamas. Švelnus šlaunų glamonėjimas iki pat sėdmenų paruošia jį intensyviam meilės išgyvenimui.

Šauliui gali taip patikti paprasčiausiai būti glostomam, glamonėjamam, kad jam net nereikia pereiti prie tikro lytinio akto. Jeigu jį apima erotinė nuotaika, jis pasirodo besąs labai atviras visokioms naujovėms ir nesidrovi išbandyti neįprastų sekso būdų.

Ožiaragis

Kai kurie Ožiaragiai sugeba sukurti tokį įspūdį, kad jie esą aukščiau pakylėti ir atsiplėšę nuo primityvių seksualinių instinktų. Ožiaragiui neretai sunkiai sekasi atsiduoti meilei ir ja mėgautis. Jo partneris turi turėti daug kantrybės. Jam naudinga žinoti Ožiaragio erogenines zonas, tada jis sugebės nesunkiai sužadinti jo geismą ir jį įaudrinti.

Švelnus kelių glamonėjimas ir lengvas pakinklių masažas sukelia Ožiaragiui ekstazę.

Vandenis

Meilės reikaluose Vandenis būna nepaprastai išradingas. Jis mėgsta neįprastus dalykus ir įvairovę. Nevengia mažų eksperimentų. Todėl meilės aistra jį gali apimti neįprastose vietose.

Vandenį įkaitina blauzdų masažas. Ir s kruostikauliai yra jo erogeninės zonos. Jei meilės partneris skirs ypatingą dėmesį šioms jautrioms vietoms, jis galės būti tikras dėl Vandenio seksualinio pasitenkinimo.

Žuvys

Kai įsimyli, santūriosios Žuvys tampa labai emocingos. Jos trokšta romantiškų jausmų, nori, kad partneris būtų švelnus, jautrus ir dėmesingas. Greitas nuotykis neįprastoje vietoje gali žadinti Žuvų fantaziją, tačiau įgyvendinti jo tikrovėje jos nenorėtų. Seksas joms turi vykti intymioje, jaukioje aplinkoje.

Žuvys mėgsta labai ilgą glamonių ir bučinių įžangą į meilės aktą. Jų partneriui turi netrūkti švelnumo, subtilumo ir išradingumo. Jis turi būti ypač jautrus, kad sugebėtų padaryti Žuvis laimingas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite