Angle down Atgal

Horoskopas rugsėjui

Tikriausiai ne vienas žmogus norėtų iš anksto sužinoti, kam reikia ruoštis šio rudens pradžioje. Tokia galimybė yra.

Žymus astrologas Pavelas Globa sudarė 2021-ųjų rugsėjo prognozes Zodiako ženklams pagal stichijas ir duoda patarimų. Susipažinkite!

Ugnies stichijos ženklai

AVINAS

Net patys sudėtingiausi klausimai rugsėjo mėnesį bus išspręsti. Santykiai su partneriu pagerės, darbe seksis greitai surasti bendrą kalbą su kolegomis. Ryžkitės permainoms, kad patirtumėte daugiau teigiamų emocijų rudens pradžioje.

LIŪTAS

Rudens pradžia Liūtui bus labai palankus mėnuo stambiam remontui, interjero atnaujinimui. Pasinaudokite proga ir padarykite savo gyvenimą jaukų, tada visi kiti reikalai lengviau susitvarkys. Per savo perdėtą pasitikėjimą jūs dažnai ignoruojate vertingus patyrusių žmonių patarimus.

ŠAULYS

Viskas, kas vyksta jūsų gyvenime, daugiausia priklauso nuo jūsų nuotaikos. Rugsėjo mėnesį jums pasiūlys papildomą uždarbį. Atsisakyti neverta. Permainos bus į gera, todėl jų bijoti nereikėtų.

Oro stichijos ženklai

DVYNIAI

Jūs nuolat kuo nors abejojate. Ši charakterio savybė jums labai kenkia. Jos reikėtų atsikratyti, kad galėtumėte judėti pirmyn. Drąsos jums suteiks artimųjų palaikymas.

SVARSTYKLĖS

Jums teks pasirinkti vieną iš dviejų: arba praleisti daugiau laiko su draugais, arba užsiimti šeimos problemomis. Pasirinkite prioritetus. Prisiminkite, kad sukurti ir, svarbiausia, išsaugoti šeimą yra labai sunki užduotis.

VANDENIS

Ryžkitės naujiems santykiams, ir tada jūsų gyvenime prasidės ramybės ir pasitenkinimo periodas. Nauji santykiai bus nuoširdūs, ilgalaikiai. Partneris padės įgyvendinti jūsų svajones.

Vandens stichijos ženklai

VĖŽYS

Kad užimtumėte lyderio pozicijas, būtina veikti, rodyti iniciatyvą. Už aktyvų darbą visada sulaukiama atpildo. Kad teisingai paskirstytumėte savo biudžetą, reikia planuoti visas išlaidas.

SKORPIONAS

Prasiveržti į priekį pavyks tik iniciatyviems šio Zodiako ženklo atstovams. Galimas gyvenimo vietos ar darbo pakeitimas. Šios permainos ateityje pasirodys buvusios geros. Asmeninis gyvenimas taip pat susitvarkys.

ŽUVYS

Atėjo laikas išsiaiškinti asmeninius santykius. Veikiausiai pirmuosius žingsnius teks žengti būtent jums. Kad pagerintumėte finansinę padėtį, neatsisakykite vertingų pasiūlymų, kurių sulauksite.

Žemės stichijos ženklai

JAUTIS

Rugsėjo mėnesį jūs galėsite gauti papildomą pelną. Atsiras seni skolininkai, norintys grąžinti jums skolas, arba gausite palikimą. Visos permainos bus į gera. Įsiklausykite į savo intuiciją ir atsižvelkite į artimųjų patarimus.

MERGELĖ

Susikoncentruokite į darbinius momentus, kad nepasiduotumėte pesimizmui ir niūrioms mintims rudens pradžioje. Atitrūkti nuo nemalonių prisiminimų padės kūrybiniai užsiėmimai ir susitikimai su gerais draugais.

OŽIARAGIS

Rudens pradžia Ožiaragiui bus palankus metas pradėti savo asmeninį verslą. Naudinga bus pirkti nekilnojamąjį turtą. Kad pagerėtų namų atmosfera, galima perstatyti baldus.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite