Angle down Atgal

Holivudas Lietuvoje, arba tobulos bangos ir garbanos

Turbūt ne viena moteris, žvelgdama į „Vogue“ ar „Harper’s Bazaar“ viršelį puošiančias gražuoles, pagalvojo, kaip joms pavyksta taip idealiai atrodyti, lyg prie jų garbanų niekas net nebuvo prisilietęs. Daugelis iš mūsų nori mokėti taip susišukuoti, kvėpuoti Niujorko dvasia, pagauti naujausias pasaulio tendencijas, išmokti meistriškumo ar jį patobulinti.

Todėl bendrojo įvaizdžio kūrėjų komanda „Atwins“ į Lietuvą pakvietė Niujorke gyvenančią ir dirbančią pasaulinio garso plaukų stilistę Lauren McCowan, kuriai įvaizdį patiki įtakingiausių madų žurnalų modeliai, garsūs atlikėjai bei aktoriai. Stilistė per tris dienas atskleidė savo darbo specifiką – pirmiausia daugiau nei 100 meistrų klausėsi ir žiūrėjo garsios viešnios seminaro, o vėliau net 32 iš jų tobulino savo įgūdžius praktinėje dalyje. Taip pat kūrė šukuosenas, o finale pateikė tendencijas atskleidžiančius bendruosius įvaizdžius, kuriuos pasaulinio garso stilistė ir „Atwins“ komanda patikėjo užfiksuoti talentingajam mados fotografui Gediminui Žilinskui.

Klientai – modeliai ir žvaigždės

Iš Australijos kilusi meistrė gyvena Niujorke. Pasauliniu mastu dirbančios stilistės dienotvarkė ir patirtis toli gražu neapsiriboja grožio salonu. Jos darbai puikuojasi ant garsiausių „Vogue“, „Harper’s Bazaar“, „Marie Claire“, „Highlights“, „Roling Stones“ mados žurnalų viršelių. Gausybę apdovanojimų už savo veiklą pelniusi L. McCowan Niujorko, Londono, Sidnėjaus mados savaičių užkulisius gali vadinti antraisiais namais. Jos klientų sąraše ne tik garsūs modeliai, bet ir žinomų atlikėjų vardai. Plaukų meistrė nuolat bendradarbiauja su dainininkėmis Kimbra, Gin Wigmore, australų muzikos žvaigžde Mattu Corby, daug dirba ne tik madų, muzikos ar kino pasaulyje, bet ir siekia sukauptas žinias bei patirtį perduoti kitiems. Kūrybos direktore „Haircare Australia“ dirbanti L. McCowan turi dar vieną aistrą – edukaciją, todėl meistrė glaudžiai bendradarbiauja su grožio pasaulio žmonėmis, padeda kelti kvalifikaciją plaukų stilistams iš viso pasaulio.

Tobulėti – su geriausiais

Įvaizdžio kūrėjai „Atwins“ į Lietuvą pasikvietė neeilinę žvaigždę ir lapkričio 27–29 dienomis Kaune, „Park Inn by Radisson“, pristatė naujo formato seminarą „The Dresser“.

Renginys unikalus tuo, jog buvo sutelktas dėmesys ne tik į plaukų stilių bei madingiausias šukuosenas, bet ir bendrą įvaizdį, kurį „Atwins“ komanda kūrė su garsiais dizaineriais. Meistrės kurtus parodomuosius įvaizdžius kuo puikiausiai papildė naujoji „Kristi Andress“ kolekcija su skaidriais, sluoksniuojamais ir vienas su kitu derinamais įvaizdžiais.

„Tai buvo visiškai šviežio oro gurkšnis, absoliučiai naujas ir šiuolaikiškas požiūris ne tik į šukavimus ir šukuosenas, bet ir į plauko kokybės išsaugojimą kuriant madingus įvaizdžius! Tokio kalibro dėstytoja Lietuvoje apskritai lankosi pirmą kartą. Iki šiol pagrindinė lietuvaičių meistrų mokykla buvo slaviška. Tad toks ir jausmas, jog mūsų taip trokštamas holivudinis, lengvas ir nesulipdytas įvaizdis buvo kuriamas ant daug sunkesnės klasikinės slaviškos mokyklos pagrindų. Ir tai neveikė! Lauren atvėrė akis ir į rankas davė priemones – beliko praktikuotis. Po seminaro buvo gražu žiūrėti, kaip salonuose verda darbas ir kaip lengvai žinios pritaikomos tą pačią minutę“, – įspūdžiais dalijosi organizatorių atstovė Ieva Mašauskienė.

Pasak jos, dalį seminaro būtų naudinga ir įdomu išklausyti bet kuriai Lietuvos merginai ar moteriai, besirūpinančiai savo išvaizda.

„Lauren turi stebuklingą gebėjimą žurnalų ir podiumų įvaizdžius iššifruoti taip, kad juos galėtų pritaikyti kasdieniame darbe. Ji dar finale pažeria, kaip tai gali virsti patarimais klientams lengviau ir stilingiau prižiūrėti plaukus namuose, – sako viešnios iš Niujorko nustebinta organizatorių atstovė I. Mašauskienė. – Jos seminaras neįtikėtinai puikus. Visiems „išnešė smegenis!“ Po renginio iškart ieškojome laisvų datų meistrės grafike pakartotiniam seminarui ir radome – kitų metų spalį“ .

Unikalaus seminaro dalyvių darbus įamžinęs fotomenininkas Gediminas Žilinskas taip pat džiaugėsi turėjęs progą susipažinti su žymia šukuosenų meistre Lauren.

„Turėjau ypatingą galimybę pamatyti, ko ji gali išmokyti seminare mūsų grožio meistrus – juk gerai sutvarkyti plaukai ir šukuosena yra vienas iš svarbiausių visumos detalių mados ir portretinėje fotografijoje! Meistrų lygis pasijuto kaipmat, dauguma jų sukurtų darbų seminaro pabaigoje atrodė įspūdingai, užsienietiškai! Buvo smagu ir kūrybiška dirbti su šiuo projektu!“– įspūdžiais dalijosi garsusis madų fotografas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite