Angle down Atgal

Herkaus Manto gatve skuodė 170 km/val. greičiu

Metų pradžioje šalies gatvėse greičio mėgėjus pradėję fiksuoti mobilieji greičio matavimo aparatai, daugelio vadinami „trikojai“, ne vieną vairuotoją privertė pagalvoti apie saugesnį greitį. Šįmet Klaipėdoje vien trijose gatvėse užfiksuota daugiau nei 11 tūkstančių greičio viršijimo atvejų.

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vedėjos Andromedos Grauslienės, greičio rekordininkas užfiksuotas Herkaus Manto gatvėje. Ten motociklo vairuotojas važiavo 170 km/ val. greičiu.

Iš viso šiais metais daugiausiai greičio viršijimo atvejų fiksuota būtent Herkaus Manto gatvėje - 5 546. Tai yra didesnis skaičius nei sudėjus statistiką Taikos prospekte (2 798) ir Baltijos prospekte (2 681), kurie pagal greičio viršijimo atvejų skaičių patenka į trejetuką. Iš viso šįmet šiose trijose gatvėse fiksuota 11 025 greičio viršijimo atvejai.

A. Grauslienė priminė, kad šiuo metu Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnyba turi tris mobiliuosius greičio matavimo aparatus. Du iš jų jau yra atlikę privalomąją metrologinę patikrą ir aktyviai naudojami greičio kontrolei vykdyti. Dar vienas šiuo metu yra tikrinamas.

Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika neabejoja, kad mobilieji greičio matavimo įrenginiai tikrai pasiteisina. Pareigūnai pastebi, jog piliečiai, žinodami, kad vykdomos policinės priemonės ir fiksuojamas greitis, renkasi saugesnį greitį.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite