Angle down Atgal

Gyventojai pasigenda oficialios informacijos apie vakcinaciją nuo koronaviruso

Anykščių rajono gyventojai teigia pasigendantys informacijos, kaip rajone vyks vakcinacija nuo koronaviruso.

„Iki šiol nežinia, kaip vyks visuotinis vakcinavimas, kur bus organizuotas, kas sudarinės eilę žmonių, ar nebus chaoso, ar nebus taip, kad savi saviem, giminėm ir draugam skiepus nuo koronaviruso skirs. Pavyzdžiui, Utenos savivaldybė rajono spaudoje paskelbė sąrašą seniūnijų, kokiose patalpose vyks vakcinacija, paskelbė kiek kokioje seniūnijoje yra gyventojų, turinčių pirmumo teisę valkcinuotis ir t.t. O pas mus tylu, ramu", - viename iš komentarų rašo portalo anyksta.lt skaitytojas.

Nei Anykščių rajono savivaldybės, nei Anykščių rajono sveikatos įstaigų tinklapiuose informacijos šia tema kol kas nėra.

Anykščių rajono mero pavaduotojas,rajono Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis „Anykštai“ sakė, kad viskas dėl vakcinacijos nuo koronaviruso yra suderinta.

„Sąrašus tvarko Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras.Yra numatoma vakcinuoti apie 100 gyventojų.Mes irgi esame pasiruošę. Mokykla yra paruošta, jeigu reikėtų gyventojus masiškai vakcinuoti, tai vyktų Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos sporto salėje“, - sakė D.Žiogelis.

Jis taip pat pakomentavo kilusį „kipišą“ dėl gyventojų skundų, kad yra vakcinuojami UAB „Anšilas“, kuriai priklauso SPA Vilnius Anykščiai kompleksas, darbuotojai.

„Anšilas“ yra sveikatos priežiūros įstaiga ir jie pakliuvo į pirmąjį vakcinavimo etapą", - sakė D.Žiogelis.

Iki šios savaitės pabaigos Anykščių rajone nuo koronaviruso bus vakcinuota 600 asmenų. 165 asmenys vakcinuoti jau anksčiau. Tai tik pirmoji vakcinos dozė, antrą kartą ji bus kartojama po 3 - 4 savaičių.

D.Žiogelis sakė, kad vakcinuotis įstaigose atsisakė tik vienas kitas darbuotojas.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite