Angle down Atgal

Gyventojai išsigandę: bulvare laksto graužikai (vaizdo įrašas)

Šeštadienio popietę į naujienų portalo Etaplius.lt redakciją kreipėsi nekasdienį vaizdą Šiaulių miesto centrinėje dalyje išvydusi gyventoja. Moteris redakcijai papasakojo su vaiku išėjusi pasivaikščioti po Šiaulių bulvarą, kai pastebėjo netoliese šmirinėjantį graužiką.

„Sveiki, savaitgalį kai šiltas oras su dukra leidžiame laiką lauke, vaikštome. Juk oras toks nuostabus. Gaila tai sakyti, bet Šiaulių bulvare mus pasitiko nemalonus vaizdas. Ten, kur mediniai suoliuokai, šmirinėja didelės pelės ar „pacukai". Mano mergaitė labai išsigando. Abejoju ar taip turėtų būti, juk tai miesto centras", – redakciją pasiekusiame laiške rašo moteris.

Sunerimusi gyventoja pasidalijo ir savo filmuota medžiaga, kurioje aiškiai matyti ant medinio suolelio vaikštantis graužikas. „Matai, kur tu sėdėjai, vaikšto pelytė", – girdisi, kaip savo dukrai sako mama.

O ką apie šią situaciją manote Jūs? Ar išsigąstumėte pamatę šalia vaikštantį graužiką, o gal manote, kad jie niekam nekenkia? Pasidalinkite komentaru su kitais skaitytojais!

Daugiau – vaizdo įraše:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite