Angle down Atgal

Gyventojai nepaiso įspėjimų ir lipa ant ledo

Gyventojai nepaiso įspėjimų ir lipa ant plono ledo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet Lietuvoje jau nuskendo 10 gyventojų. Ugniagesiai gelbėtojai šiemet nuo žūties vandenyje išgelbėjo 7 žmones.

„Deja, gyventojai vos ne kasdien bando likimą ant ledo“, – rašoma departamento pranešime.

Antradienio vidurdienį ugniagesių pagalbos reikėjo Birštono seniūnijoje, Jundeliškių tvenkinyje, prie hidroelektrinės skęstančiam žmogui. Atvykus gelbėtojams, už 25 metrų nuo kranto skendęs vyras gyventojų jau buvo įkeltas į valtį. Ugniagesiai padėjo jį pargabenti į krantą. Vyras perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę.

Tą pačią dieną, po vidurdienio, gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kazlų 1-ajame kaime, tvenkinyje skęsta žmogus. Kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, maždaug už 20 metrų nuo kranto buvo įlūžęs žvejys. Jis ištrauktas ir perduotas greitosios pagalbos medikams. Jie skendusįjį išvežė į ligoninę.

Vėlų vakarą Kuršių mariose, už 400 metrų nuo kranto, įlūžo du žvejai.

Pranešimas apie nelaimę buvo gautas 23.33 val.

Atvykus gelbėtojams, žvejai jau patys buvo išlipę ant ledo. Vieną žveją į krantą parvežė pasieniečių laivas „Christina“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite