Angle down Atgal

Gyvenimas kito šešėlyje: 5 požymiai, kad prarandate save santykiuose

Kiekvienas žmogus svajoja apie sveikus santykius. Kartais pasitaiko taip, kad vietoj džiaugsmo jie sukelia diskomfortą. Tai reiškia, kad jūs prarandate save šalia mylimojo. Kokie požymiai patvirtina tai?

Iš pradžių žmonės visuose santykiuose kažkiek praranda save. Taip veikia meilės hormonai, kurie dažnai lyginami su narkotinėmis medžiagomis. Vėliaus santykiai pasidaro brandesni, ir kiekvienas partneris gali jaustis vienodai gerai poroje. Tačiau būna ir taip, kad vienas partnerių ištirpsta santykiuose ir praranda save. Kaip suprasti, kad meilė jus slegia?

Jūs nebesvajojate ir nekeliate savo tikslų

Kiekvienam žmogui yra natūralus dalykas svajoti ir turėti savo tikslų. Jeigu jūs nustojote tai daryti, vadinasi, ištirpote kitame žmoguje. Tokiu būdu prarandate savo individualybę.

Neturite asmeninės erdvės draugams ir hobiui

Jūs daugiau nebeužsiimate mėgstama laisvalaikio veikla, nesusitikinėjate su draugais ir kitais sielai artimais žmonėmis, nes visą laiką leidžiate su partneriu. Kiekvienas žmogus turi turėti savo asmeninę erdvę, kur jis būtų ne partneris, o draugas ar kolega. Jeigu to nėra, nukenčia jo asmenybė.

Jaučiatės neužtikrintai

Iš ryškios, linksmos merginos virtote pilka pelyte. Jūs nuolat ieškote partnerio pritarimo, prašote jo leidimo. Jeigu jaučiate , kad prarandate pasitikėjimą savimi, geriau tokių santykių atsisakyti.

Jūs ilgitės savo ankstesnio gyvenimo

Sveikuose santykiuose partneriai suteikia vienas kitam sparnus, jie nesigaili tų laikų, kai buvo laisvi. Jeigu jūs mintimis vis su ilgesiu grįžtate į vienatvę, tai vidinis balsas sako, kad dabartiniai santykiai jums neteikia džiaugsmo.

Draugai nerimauja dėl jūsų

Jūsų draugai išreiškia nerimą ir abejones dėl išrinktojo. Jie sako, kad jūs smarkiai pasikeitėte. Nemanykite, kad jie jums pavydi. Jie gali matyti tai, ko jūs nepastebite, kol esate aklai įsimylėjusi.

Alfa.lt

Pixabay.com nuotr.
Pixabay.com nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite