Angle down Atgal

G.Sitnikas kreipėsi į G.Palucką: dėl įtampos skyriuje pareiškė nedalyvausiantis rinkimuose

Socialdemokratas, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys Gintautas Sitnikas šiandien paskelbė dar kovo 18-ąją pasirašytą kreipimąsi į bendrapartietį, bendravardį LSDP pirmininką Gintautą Palucką. Rašte G. Sitkinas dėsto atsisakymą dalyvauti 2020 metų Seimo rinkimuose. Iš rašto panašu, jog toks sprendimas pribrendo dėl vidinių Šiaulių skyriaus konfliktų.

„Norėdamas išvengti konfliktinių situacijų LSDP Šiaulių m. skyriaus viduje ir jausdamas nuolatinę neigiamą įtampą, kurią kelia skyriaus vadovybė, bei manęs, kaip kandidato, nepalaikymą (pvz. Skundas LSDP Etikos komisijai) atsiimu savo kandidatūrą dalyvauti LR Seimo rinkimuose 2020 metais“, - rašo politikas Gintautas Sitnikas.

Šiaulių miesto tarybos narys taip pat mini, jog partijai priklauso jau 20 metų ir jaučia atsakomybę už jos rezultatus Seimo rinkimuose.

„Esu įsitikinęs, kad bereikalingi konfliktai skyriuje ir skyriaus narių skaldymas gali sutrukdyti LSDP pasiekti geriausią rezultatą“, - kreipimąsi baigia G. Sitnikas.

Pasidalinęs šiuo kreipimusi politikas nedaugžodžiauja: „Mano sprendimas...“. Tačiau gražių žodžių negaili kolegos politikai, net iš Šiaulių miesto tarybos koalicijos, kai tuo tarpu G. Sitnikas priklauso opozicijai.

LSDP Šiaulių skyriaus pirmininkė Sigita Gintilaitė
LSDP Šiaulių skyriaus pirmininkė Sigita Gintilaitė

Apie situaciją pasiteiravome ir Šiaulių skyriaus pirmininkės Sigitos Gintilaitės nuomonės. Ar pirmininkė jaučia įtampą skyriaus viduje, ar kyla konfliktinių situacijų ir kaip vertina tokį nario pareiškimą.

„Taip, jis rinkimuose nedalyvaus. Tačiau kandidatų sąrašo mes neturime, kol kas buvo siūlymai, galutinį sprendimą daro partijos konferencija. Politikoje įtampos visada yra. Sunku kažką ir komentuoti. Tai vidiniai organizacijos reikalai. Neskaičiau, ką Gintautas rašė socialiniame tinkle. Gal taip norisi reklamos ar priminti apie save?“, - komentuoja Sigita Gintilaitė.

comment Skaitytojų komentarai (10)

Taip pat skaitykite