Angle down Atgal

Grybų šventė šiemet neįvyks

Varėniškiai, puoselėdami gražią tradiciją, dvidešimt keturis metus paskutinį rugsėjo šeštadienį svetingai kviesdavo į Grybų šventę. Deja, šiemet didžiausias Varėnos krašto renginys neįvyks.

Grybų šventėje kasmet dalyvaudavo dešimtys Lietuvos ir užsienio kolektyvų, apsilankydavo ne vienas tūkstantis svečių. Varėnos rajono savivaldybės vadovai ir Grybų šventės organizatoriai, įvertinę, jog dėl koronaviruso grėsmės tokio masto renginį organizuoti šiuo metu visgi nėra saugu, nusprendė Grybų šventės šiemet nerengti.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta, apgailestaudamas, kad ji šiemet neįvyks, pažymi: „Situacija dėl koronaviruso yra tokia, jog grįžti į visiškai įprastą gyvenimo ritmą ir atsipalaiduoti dar ne laikas. Yra reali grėsmė, kad rudenį vėl bus ribojami masiniai susibūrimai, atšaukiami renginiai. Todėl nusprendėme nerizikuoti“.

Kaip bebūtų gaila, bet priėmėme sprendimą šiemet Grybų šventės nerengti. Situacija dėl koronaviruso yra tokia, jog grįžti į visiškai įprastą gyvenimo ritmą ir atsipalaiduoti dar ne laikas. Yra reali grėsmė, kad rudenį vėl bus ribojami masiniai susibūrimai, atšaukiami renginiai. Todėl nusprendėme nerizikuoti. Tikiuosi, kad į Grybų šventę kitais metais jau galėsime pakviesti“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite