Angle down Atgal

Gruodžio dienos, kurios bus sėkmingiausios visiems Zodiako ženklams

Astrologai išskiria tam tikras gruodžio mėnesio dienas, kurios dėl dangaus kūnų išsidėstymo bus itin palankios absoliučiai visiems Zodiako ženklams. Nepraleiskite progos tuo pasinaudoti!

Gruodžio 12-14 ir 16-19 d.

Ypatingas dangaus kūnų išsidėstymas lems net 7 sėkmės dienas. Jos asocijuojasi su netikėtais gyvenimo pokyčiais į gerąją pusę, laimėjimais ir galimybe greitai padaryti karjerą ar išgarsėti. Daug kas priklausys nuo susiklosčiusių aplinkybių.

Daugelis žmonių tomis dienomis bus lakstūs, lengvai perpras kintančias aplinkybes. Vis dėlto tiems, kurie įpratę sekti iš anksto nustatytą planą, gali kilti keblumų. Todėl neprisiriškite prie detalių.

Gruodžio 22-23 d.

Šiomis dienomis dangaus kūnų išsidėstymas sustiprins žmonių energiją ir suteiks stiprybės bei ryžto. Seksis dalykai, kuriems reikia aktyvumo ir iniciatyvos. Būtina aiškiai įsivaizduoti savo tikslą ir už jį kovoti. Kova bus sėkminga.

Tai geros dienos išnaudoti savo ištvermę. Per trumpą laiką išspręsite kai kurias dideles problemas arba nuveiksite daug dalykų. Šiomis dienomis bus lengva pakeisti savo elgesį. Tad jei jaučiate, kad darote ką nors blogai, pats metas pasikeisti į gerą.

Gruodžio 24-25 d.

Tai puikus laikas atnaujinti gyvenimą ir suteikti jam šviesesnių atspalvių. Šios dienos atneš įkvėpimo ir noro ką nors pakeisti. Visata globos žmones, kurie yra drąsūs ir optimistiški, pasirengę pokyčiams, modernūs, mylintys. Šios dienos įkvėps laisvės dvasios.

Pokyčiai ir atnaujinimai pirmiausia paveiks darbą ir visus ilgalaikius planus. Bet jie taip pat bus geri, jei norite įgyti nepriklausomybę: atsiriboti nuo tėvų kontrolės, išeiti iš prasto darbo, atsikratyti finansinės partnerio kontrolės ir t. t.

Gruodžio 27-28 d.

Šios dienos atneš naujų galimybių, plėtrą, padidėjusį autoritetą ir įtaką, karjerą, garbę, pripažinimą. Jos bus tinkamos visuomeninei ir politinei veiklai, pradėti verslą, reklamuoti kampaniją, dalyvauti konkursuose.

Tie, kurie gerai dirbo visus metus, gaus atlygį – pinigus, pripažinimą, titulą, pareigas. O tiems, kurie dar nesugebėjo išsiskirti iš minios, bus suteikta galimybė pradėti tai daryti.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite