Angle down Atgal

Gruodžio 8 dieną – „Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė“

Tradicija ir laukiamiausiu šventiniu renginiu tapusi „Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė’’ šiemet vyks gruodžio 8 dieną! Renginys, kuriame lankytojų lauks savo asortimentą siūlantys daugiau nei 200 prekybininkų, kaip ir kasmet vyks Šiaulių arenoje. Pasinerti į kalėdinę atmosferą šiauliečiai kviečiami nuo 10 iki 17 val.

Tarp 200 prekybininkų dovanų idėjų ras kiekvienas

Gruodžio 8 dieną Šiauliuose apsilankys keli šimtai prekybininkų, pasirūpinsiančių įvairiausiais lankytojų įgeidžiais. Smulkieji verslininkai ir gerai žinomų prekių ženklų atstovai dovanos plačiausią prekių pasirinkimą mieste bei dovanų ir idėjų šventinei aplinkai.

Gamintojai siūlys šviežių maisto produktų, kepinių, saldumynų, arbatžolių, prieskonių, medaus džemų, šokoladų ir t. t. Ieškančiuosius šventinės atributikos pasitiks vaško žvakės, kalėdiniai žaisliukai, lemputės, vilnoniai gaminiai, kalėdinės puokštės, rankdarbiai iš lino, veltinio ir gintaro papuošalai bei dar daugiau kitokių gaminių. Proga įsigyti kažką naujo vilios ir drabužių bei aksesuarų gamintojai. Čia pat sutikti kūrėjai maloniai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Būrys prekybininkų po vienu stogu padės atrasti prekę kiekvienam lankytojui.

Sutraukia visą apskritį

„Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė“ – ne pirmus metus organizuojamas ir tradicija tapęs renginys, į kurį kasmet plūsta tūkstančiai lankytojų. Ne tik Šiaulių miesto, bet ir apskrities gyventojai čia atvyksta be streso ir skubėjimo atrasti originalių pirkinių sau ir savo artimiesiems.

Išskirtinius, jokioje masinėje parduotuvėje neparduodamus gaminius
kartu su artimaisiais galėsite rinktis
jau gruodžio 8 d. 10–17 val. Šiaulių arenoje.

Įėjimas nemokamas. Į renginį kviesk ir draugus!

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite