Angle down Atgal

Gruodžio 3-ioji: vardadieniai, astrologija

Gruodžio 3-ioji – Tarptautinė neįgaliųjų diena. Lietuvos advokatūros diena.

1992 m. pabaigoje Jungtinės Tautos paskelbė gruodžio 3-iąją Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena, kurios metu būtų organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.

Gruodžio trečioji, penktadienis – 337-oji metų diena (penktoji 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 28 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Atalija, Audinga, Audingas, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė;

rytoj: Airė, Barbė, Barbora, Barė, Bušė, Liutaurė, Liutauras, Nadruvė, Nadruvis, Osmundas, Vainota, Vainotas, Vainotė;

poryt: Eimilas, Eimilė, Eimina, Eiminė, Eiminta, Eimintas, Eimintė, Geisvinė, Grata, Gratas, Sabas, Svaigaudas.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.19, leidžiasi 15.57. Dienos ilgumas – 07.38.

Šiandien – paskutinė Mėnulio delčios diena.

Saulė Šaulio ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Vienintelė tikroji negalia yra sugniuždyta dvasia“ (A. Mullins).

****************

Astrologinė prognozė gruodžio 3-iajai, penktadieniui

AVINAS. Opus bus finansinių įsipareigojimų ir autoriteto klausimas. Dėl pinigų, skolų, išlaidų galimi nemalonumai, pamažu didės įtampa. Galbūt naujai įvertinsite santykius su žmonėmis, kuriuos seniai pažįstate.

JAUTIS. Jūsų reikalų eiga stipriai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo ir įvertinimo. Situacija parodys, kurie yra gudresni – jūs ar jūsų konkurentai. Jeigu suklydote ir dabar tai paaiškėjo, stenkitės taisyti padėtį.

DVYNIAI. Bus nelengva dėl kažko svarbaus susitarti, susiderėti. Regis, nesutampa norai, tikslai, vertybės arba materialinės galimybės. Netinkamos taktikos pasirinkimas jums gali daug kainuoti. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS. Būsite kūrybingi, veiklūs, rodysite iniciatyvą, stengsitės būti pastebėti. Vis dėlto galite gauti mažiau atlygio ir dėmesio nei esate verti. Arba dėl to jums teks guosti vaikus ar draugus.

LIŪTAS. Šiandien plušėsite be didelio ūpo. Darbo ir kritikos bus daug, nors jūs ir nestokosite kūrybingumo. Jums nebūtinai pavyks gauti planuotų pinigų, sudaryti pelningą sutartį ar surengti pristatymą. Labiau saugokite vaikus.

MERGELĖ. Turėtumėte nemažai nuveikti, jeigu jūsų veikla susijusi su ryšiais, žiniasklaida, reklama, transportu, komercija. Vis dėlto, jei norite, kad diena nenuviltų, nereikalaukite per daug iš tų, kurie gali, bet nenori suteikti informacijos, tarpininkauti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien derėtų būti santūriems ir draugiškiems su aplinkiniais, nes kitam žmogui padaryta skriauda grįš jums patiems. Internetu galite užsisakyti nekokybišką prekę ir turėti vargo dėl jos grąžinimo.

SKORPIONAS. Nuo pat ryto jausitės kažkaip nesaugiai tarsi tektų pasirinkti vieną pusę iš dviejų priešiškų tarpusavyje. O galbūt jūs pajėgūs toleruoti abi puses, tačiau nesinori aukoti tam tikrų materialių ar nematerialių dalykų dėl bendro susitarimo.

ŠAULYS. Jūsų reakcija bus kiek sulėtėjusi, todėl vargins greitas tempas, kitų žmonių reiklumas, dalykiškumas. Sandorius šiandien sudarinėkite ypač apdairiai, įvertindami perspektyvą. O dar geriau būtų jų sudarymą atidėti iki pirmadienio.

OŽIARAGIS. Tikriausiai atsiras kliūčių, dėl kurių teks koreguoti nusibrėžtus planus. Po darbo pasistenkite atsipalaiduoti, kitaip gali sustreikuoti sveikata. Pasisaugokite sukčių, vagių.

VANDENIS. Nelengva bus susitarti dėl dalykinių sprendimų. Turėkite omenyje, kad su apskaičiavimais, pinigais, technika susiję reikalai, darbai gali strigti. Seksis kiek geriau, jeigu sugebėsite į veiklą įtraukti tinkamus žmones.

ŽUVYS. Pokalbis su specialistu gali paskatinti susitvarkyti dokumentus, teisinius ar finansinius formalumus. Tačiau galite tikėtis ir nemalonių pastabų, kritikos. Gana skaudžiai į tai reaguosite.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite