Angle down Atgal

Gruodžio 14-oji: vardadieniai, astrologija

Gruodžio keturioliktoji, penktadienis - 348-oji metų diena (penktoji 50-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 17 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alfreda, Alfredas, Augeda, Augedas, Augenė, Augenis, Fredas, Kintibutas, Kintrimas, Kintrimė, Kintvilas, Kintvilė, Tarvainas, Tarvainė;

rytoj: Celsas, Čiovyda, Čiovydas, Gaudas, Gaudencija, Gaudenis, Gaudė, Justas, Kristijonas, Lybartas, Lybartė, Lygauda, Lygaudas;

poryt: Albinas, Albina, Alina, Audronė, Kalmantas, Kalmantė, Kalmina, Kalminas, Kalminta, Kalmintas, Vygauda, Vygaudas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.33, leidžiasi 15.52. Dienos ilgumas - 07.19.

Šiandien - paskutinė Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Nelaimė atveria sielą spinduliams, kurių nepastebi gerovė“ (Ž. B. Lakorderas).

***************

Astrologinė prognozė gruodžio 14-ajai, penktadieniui

AVINAS. Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama. Arba atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti vengdami viešumo. Gali kilti pagunda svaigintis alkoholiu, kvaišalais. Verčiau susilaikykite, nes gresia apsinuodijimas.

JAUTIS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Naudingi gali būti ir nauji pažįstami. Bendri projektai teikia neblogų vilčių, tačiau pastangų teks įdėti nemažai.

DVYNIAI. Šiandien jums iš galvos neišeis karjera arba politika. Per ilgai galvodami, fantazuodami, kaip galėtų būti, galite prarasti objektyvumą ir realybės suvokimą. O jeigu dar pasiduosite svaigalų traukai...

VĖŽYS. Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote rutinoje. Galimos intriguojamos naujienos. Galbūt su kažkuo dalinsitės kelionių ar kitais įdomiais įspūdžiais.

LIŪTAS. Šiandien į galvą lįs mintys apie pinigus, mokesčius, finansinius įsipareigojimus. Rūpės draudimas, palūkanų normos, akcijų biržų informacija. Dėl pinigų ar išlaidų galimas kivirčas šeimoje.

MERGELĖ. Šiandien teks daug dėmesio skirti partneriui, tarpasmeniniams santykiams. Galbūt dėl to, kad jus susies bendras laisvalaikis, teks leisti laiką vienoje erdvėje. Partneris ar pašnekovai jus gali nustebinti savo keistu požiūriu ar elgesiu.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nebūsite itin gerai nusiteikę. Galbūt vargins nekokia savijauta arba atsiras ūkinių rūpesčių namuose. O gal artimi žmonės skųsis pašlijusia sveikata ir bloga nuotaika. Prisilaikykite dietos, saiko.

SKORPIONAS. Augs jūsų žavesys bei galimybės daryti įtaką kitiems, rasti gerbėjų, patikti publikai ir pan. Galbūt kils ūpas sportuoti, rungtyniauti ar realizuoti save per kūrybą.

ŠAULYS. Ši diena turėtų būti rami. Tikriausiai tenkinsitės rutina, asmeninėmis aktualijomis. Vakare būsite linkę pasiduoti artimų žmonių manipuliacijoms bei pagundai svaigintis alkoholiu ar kvaišalais.

OŽIARAGIS. Noriai bendrausite, demonstruosite savo žinias, žarstysite patarimus. Išgirsite įvairių naujienų, gandų. Kažkokia informacija tiesiogiai ar netiesiogiai pasitarnaus ir jums.

VANDENIS. Tinkama diena ramiam atsipalaidavimui, pasilepinimui gurmanišku maistu, komfortu. Jeigu galite sau leisti nesinerti iš kailio, nieko ypatingo neorganizuoti ir tiesiog pabūti savimi su savais, tai taip ir padarykite.

ŽUVYS. Būsite labai jautrūs, empatiški. Jeigu jūsų veikla ar bendravimas su kitais reikalauja įžvalgos, intuicijos, tai jums seksis geriau nei kitiems. Tikėtinas ir meninis įkvėpimas.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite