Angle down Atgal

Gruodžio 1-oji: vardadieniai, astrologija

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena.

Pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988 m. Nuo 1981-ųjų, kada buvo užregistruotas pirmasis šios ligos atvejis, vis dar nėra vaistų, galinčių ją išgydyti, nors mokslininkai jau sukūrė keletą preparatų, stiprinančių imuninę sistemą, kurie padeda kovoti su ŽIV (žmogaus imuniteto virusu) ir taip prailginti gyvenimą. Esama įvairių teorijų, iš kur atsirado šis virusas, tačiau labiausiai pagrįsta yra ta, kad Afrikoje žmonės, gerdami beždžionių kraują, užsikrėtė beždžioniška liga, kuri mutavo ir tokiu būdu atsirado ŽIV. Šiuo metu ŽIV yra dviejų tipų: ŽIV-1, paplitęs Afrikoje, ir ŽIV-2 – Europoje. Vienas nuo kito truputį skiriasi tuo, kad ŽIV-2 klinikiniai požymiai nėra tokie baisūs kaip afrikietiško ŽIV. Virusas, pažeisdamas imuninę sistemą, per kelerius metus sukelia AIDS, o žmonės miršta nuo peršalimo, plaučių uždegimo, išsekimo, gripo ir kitų ligų, nes organizmas tampa joms neatsparus.

Gruodžio pirmoji, trečiadienis – 335-oji metų diena (trečioji 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 30 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Baltenė, Baltenis, Balys, Butigeidas, Eligas, Eligijus, Nata, Natalė, Natalija, Natalis, Natas, Natė;

rytoj: Aura, Aurelija, Aurė, Aurėja, Milkanta, Milkantas, Minkinta, Milkintas, Milmantas, Milmantė, Paulina, Svirgailas, Svirgailė, Svirganta, Svirgauda, Svirgaudas, Svirgaudė, Svirgeda, Svirgedas, Vėjūnas, Viviana;

poryt: Atalija, Audinga, Audingas, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė.

****************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 15.59. Dienos ilgumas – 07.43.

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Šaulio ženkle.

*****************

Protingos mintys:

„Išmintis sielai – tolygu sveikata kūnui“ (F. de Larošfuko).

*****************

Astrologinė prognozė gruodžio 1-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Pravartu tvarkyti teisinius, tarpininkavimo, bendradarbiavimo reikalus, bet reikia būti atidiems. Sudarydami sutartis gerai išanalizuokite jų sąlygas. Neignoruokite antrosios pusės nuomonės bei interesų.

JAUTIS. Aktyvi diena ir tikrai neverta sėdėti sudėjus rankas, nes galima atsikratyti dalies senų rūpesčių. Santykiai su artimu žmogumi pagerės, jeigu būsite pakankamai dėmesingi ir nesavanaudiški. Kitu atveju gresia aštroki nesutarimai.

DVYNIAI. Iš ryto bus daugiau optimizmo, protinio imlumo, kūrybingumo, o popiet labiau seksis ūkiniai, praktiniai reikalai. Popietė nekokia sveikatai. Labiau saugokite save ir kitus.

VĖŽYS. Rytas bus kupinas šeiminių aktualijų. Neblogai suksitės tose srityse, kurios jums kasdieniškos ir įprastos. Popiet darysis vis smagiau, norėsis meilės, pramogų. Smagu su jumis bus ir vaikams.

LIŪTAS. Iš ryto jausite didelį poreikį bendrauti, judėti, kaupti ir skleisti informaciją. Popiet jūsų dėmesio pareikalaus šeima, artimųjų reikalai. Viską jautriai imsite į širdį.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti produktyvi. Galimas neblogas sandoris, naudingi apsipirkimai ar pardavimai. Visgi labiau seksis iki pietų nei popiet, kai ims trukdyti plepūs, nerimastingi žmonės.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę apmąstymams, kūrybai. Popiet jau visas mintis užvaldys materialinės gerovės, dovanų, pinigų bei stabilumo klausimai. Neblogai seksis dirbti darbus, reikalaujančius verslumo ar apskaičiavimų.

SKORPIONAS. Iš ryto daugiau svajosite nei realiai veiksite, todėl popiet teks skubėti. Tai kainuos šiek tiek nervų. Tikriausiai aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų ar nuostatų.

ŠAULYS. Gausūs rytiniai kontaktai jus praturtins reikalingomis smulkmenomis, naudinga informacija. Popiet gali paaiškėti, kad ne viskas atitinka faktus. Vis labiau norėsis nuošalumo, ramybės.

OŽIARAGIS. Rimtam darbui skirkite pirmąjį pusdienį, nes būsite darbštūs, pareigingi. Regis, neišvengsite kontaktų su senais pažįstamais ir draugais. Pastariesiems skirkite vakarą, jeigu tik turite atliekamo laisvalaikio.

VANDENIS. Aktyviai darbuositės, jeigu jūsų veikla susijusi su užsieniu, aukštuoju mokslu, teise, kultūra, politika. Turėsite galimybių pademonstruoti kompetenciją, principingumą.

ŽUVYS. Tikriausiai teks konsultuotis su specialistais, skubiai tvarkyti finansinius ar verslo reikalus. Tačiau per didelį polėkį gali stabdyti pinigų ar laiko stoka. Būkite kuklesni ir nesistenkite padaryti daugiau nei šiuo metu galite.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite