Angle down Atgal

Gruodžio 1-ąją kartu įžiebkime Tauragės Kalėdų eglę!

Kalėdos atkeliauja į Tauragę! Šventinį laikotarpį pasitiksime jau gruodžio 1 dieną 17 val. nuotaikingu ir išskirtiniu renginiu eglutės įžiebimo švente!

Tauragės Pilies aikštėje nuo 16 val. šurmuliuos Tauragės krašto tautodailininkų ir bendruomenių kalėdinė mugė, džiugins teatralizuota pasaka vaikams, pabendrauti kvies tikras Kalėdų Senelis, bus atidarytas Tauragės vaikų dienos centrų eglučių miestelis, nuo 17 val. – profesionalaus atlikėjo Donato Montvydo koncertas ir įspūdingi fejerverkai.

Dovana šimtmečio Lietuvai

Šiemet išskirtinę kalėdinę nuotaiką Pilies aikštėje kurs 100 nykštukų – Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ ir dešimties Tauragės vaikų dienos centrų auklėtinių. Įvairiaspalviais, pačių dekoruotais žaisliukais jie puoš vienuolika Pilies aikštėje pastatytų Kalėdų eglučių.

Profesionalaus atlikėjo – Donato Montvydo koncertas

Kalėdinį laikotarpį Tauragėje pasitiksime ne tik ryškiai suspindėsiančia Kalėdų eglute, bet ir nuotaikingu Donato Montvydo koncertu.

Vienas populiariausių atlikėjų Donatas Montvydas savo išskirtiniais koncertais kiekvieną kartą nustebinantis tūkstančius gerbėjų, gruodžio 1-ąją įsimintiną koncertą surengs Tauragėje.

Staigmenos, pramogos vaikams ir visai šeimai

Gruodžio 1-ąją ir vaikus, ir visus susirinkusius džiugins teatralizuota pasaka „Šviesos fėjos kalėdinė dovana“. Pilies aikštėje šurmuliuojant Kalėdų mugei, mažieji šventės dalyviai galės suktis nemokamoje kalėdinėje karuselėje, nemokamai mėgautis visai šeimai skirtu traukinuku, pabendrauti bei nusifotografuoti su tikru Kalėdų Seneliu.

Kalėdinė karuselė, traukinukas visai šeimai Pilies aikštėje mažųjų lauks ir gruodžio 1-16 d. nuo 14 iki 20 val. (savaitgaliais nuo 11 iki 20 val.)

Vaikų džiaugsmui, gruodžio 15- 22 dienomis Pilies aikštėje veiks Kalėdų Senelio teatralizuota telefono būdelė, kurioje vaikai galės „gyvai“ pasikalbėti su Kalėdų Seneliu, išsakyti jam savo norus, lūkesčius ir svajones.

Kalėdos – šventė ir sportuojantiems

Ištikimiausi sporto gerbėjai gruodžio 15 dieną kviečiami į tradicinę Kalėdinio Gerumo bėgimo šventę. Kalėdinio bėgimo dalyviai mėgins įveikti žiemos šalčius ir rungtis nuotaikingoje šventinėje distancijose, kur jėgas galės išbandyti net patys mažiausieji tauragiškiai.

Visi bėgimo dalyviai kviečiami pasipuošti kalėdiniu kostiumu. Išradingiausiai ir šauniausiai pasipuošusių bėgimo dalyvių laukia prizai ir dovanos.

Kalėdinio Gerumo bėgimo metu visus džiugins koncertas „Man labai patinka Kalėdos“ bei grupės "E.G.O." atlikėjai.

Tradicinis Prakartėlės šventinimas

Gruodžio 25-ąją bus pašventinta jau septintus metus tauragiškius džiuginsianti Prakartėlė, prie kurios gausiai renkasi ir tauragiškiai, ir Tauragės miesto svečiai. Skambės Gospel choro „Glorija“ ir Tauragės Švč. Trejybės parapijos jaunimo choro atliekamos kalėdinės giesmės.

Tad kviečiame tauragiškius bei miesto svečius pasitikti ir švęsti Kalėdas kartu – dalintis šiluma ir gerumu!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite