Angle down Atgal

Grubi kelininko klaida: apgadino 40 automobilių, sužeidė 12 žmonių

Žiemos metu daugelis turi priekaištų kelininkams, kad keliai laiku nenuvalyti ar nuvalyti netinkamai. Vienas JAV Ohajo valstijos kelininkas atlikdamas savo darbą itin grubiai suklydo, dėl ko žmonių gyvybėms kilo pavojus.

Vaizdo registratorių užfiksuotas įvykis atskleidžia kaip viskas vyko.

Sausio 23 d. suklydęs sniego valytuvo vairuotojas į priešpriešais atvažiuojantį eismą pasiuntė suledėjusio sniego ir purvo srautą — apgadinta 40 transporto priemonių, sužeista 12 žmonių.

Vaizdo įraše matyti, kad dideliu greičiu ir iš aukštai atlekianti lavina atrodo išties grėsmingai, o vairuotojai kaip įmanydami stengiasi išsilaikyti savo juostoje.

Deja, tai pavyksta ne visiems. Matoma, kaip vienas vairuotojas, nesuvaldęs automobilio išlekia į kitą juostą, trenkiasi į kelio atitvarus ir nulekia nuo greitkelio.

Sunkvežimio vairuotojo Michaelo Lemonio vaizdo kameros užfiksuotoje medžiagoje matyti, kad kelius valantis automobilis, atrodo, važiavo taip pat greitai, kaip ir kiti eismo dalyviai, maždaug 70 km/h greičiu, todėl ant priešinga kryptimi važiuojančių transporto priemonių krito visas sukietėjęs sniegas ir purvas.

Lemon sakė: „Niekada nieko panašaus nesu matęs. Nežinojau, kaip reaguoti, buvau tiesiog apstulbęs, kad kažkas gali būti toks neatsargus“.

Jis pasakojo, kad kiti vairuotojai taip pat nežinojo, kaip reaguoti: „Daugelis jų net nežinojo, ką daryti, tiesiog bandė likti savo eismo juostoje ir tikėjosi, kad jiems pavyks išsilaikyti“.

Šio įvykio metu buvo smarkiai apgadinti automobiliai. Lemon sakė, kad jo vaizdo įraše matomo automobilio priekiniame stikle žiojėjo skylė.

Jis sakė, kad sustojo ir kalbėjosi su nukentėjusiaisiais, kai kuriems iš jų buvo sužalotos rankos ir pečiai. Pasak Ohajo valstijos kelių patrulių, nė vienas iš sužeidimų nebuvo pavojingas gyvybei.

Taip pat nukentėjo J. Lemon sunkvežimis, jis sakė, kad buvo išmuštas vienas iš jo žibintų.

Nustatyta, kad kelius valančio automobilio vairuotojas yra 54 metų Timothy S. Rakay iš Berea. Darbuotojas buvo nedelsiant nušalintas nuo pamainos ir nusiųstas privalomam narkotikų ir alkoholio testui atlikti.

Jis nušalintas nuo darbo ir bendradarbiauja su tyrėjais. Šiuo metu laukiama galutinių tyrimo rezultatų ir bus imtasi atitinkamų veiksmų.

Tyrėjai nustatė, kad sniego valytuvas važiavo į vakarus, o per greitkelį ant rytų kryptimi važiuojančių automobilių išmetė didelį kiekį sniego ir ledo.
Tai įvyko maždaug trijų kilometrų atkarpoje, dėl to buvo apgadinta apie 40 lengvųjų ir krovininių automobilių, įvyko avarijos ir, deja, buvo sužeisti žmonės.

Incidentą tiria Ohajo valstijos greitkelių patruliai, o galimi kaltinimai bus pateikti tada, kai bus išnagrinėtos Erio apygardos prokuroro išvados.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite