Angle down Atgal

Grožio paslaugos – už simbolinę kainą

Šiaulių valstybinės kolegijos Kosmetologijos studijų programos studentės gruodžio 4–15 ir sausio 2–25 dienomis kviečia atvykti į Sveikatos priežiūros fakultetą, kur grožio paslaugos teikiamos už simbolinę kainą. Siūlomos pačios įvairiausios veido ir kūno priežiūros procedūros – pradedant makiažu, manikiūru, antakių korekcija, baigiant depiliacija, veido valymu ir sudėtingesnėmis procedūromis.

Neretai išgirstame, kad jauniems specialistams, ieškantiems darbo, trūksta praktikos. Šiaulių valstybinės kolegijos studentai praktikų turi tiek, kad studijų metu tikrai gali įtvirtinti visas teorines žinias, įgytas paskaitų metu.

Kosmetologijos studijų programos studentės pasakoja, kad profesinių praktikų metu visuomenei siūlomos grožio paslaugos suteikia galimybių tobulėti ir įgyti patirties, kuri būtina norint sėkmingai įsilieti į darbo rinką.

Tokios paslaugos studentų profesinių praktikų metu Šiaulių valstybinėje kolegijoje siūlomos jau penkerius metus. Pasimėgauti grožio procedūromis gali visi, įkainiai tikrai nėra dideli, nes klientas moka vien už grožio paslaugų metu naudojamas profesionalias kosmetines priemones. Priemonės parenkamos atsižvelgiant į kliento odos būklę ir atliekamą kosmetinę procedūrą. Studentės paslaugas teikia prižiūrint dėstytojams.

Nuo gruodžio pradžios iki sausio 25 dienos galima apsilankyti Sveikatos priežiūros fakultete ir pasinaudoti studenčių siūlomomis procedūromis. Tarp dažniausiai pageidaujamų paslaugų – viso kūno masažas, anticeliulitinis masažas, limfodrenažas ir veido priežiūros procedūros (sonoforezė, mikrodermabrazija). Sonoforezė – tai veikliųjų medžiagų įterpimas į odą ultragarsu. Šios procedūros metu naudojama kosmetinė priemonė kur kas greičiau ir giliau įsiskverbia į odos sluoksnius ir ten dirba savo darbą – skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, prisotina kraują deguonies, drėkina, jaunina odą. Mikrodermabrazija – ypatingai efektyvi odos šveitimo procedūra, kuri padeda odą padaryti minkštesnę, lygesnę ir gaivesnę, taip pat pagerinti veido spalvą. Kartojant šią procedūrą odos paviršius tampa lygesnis, kovojama su įvairiais odos trūkumais.

Kaip pasakojo praktiką atliekančios studentės, dažnai pasimėgauti grožio paslaugomis Šiaulių valstybinėje kolegijoje ateina tie patys žmonės, jie atsiveda ir draugų, pažįstamų – teigiami atsiliepimai sklinda iš lūpų į lūpas. Anot būsimųjų specialisčių, tokia praktika kolegijoje – tai puiki galimybė įgyti daugiau praktinių įgūdžių, išplėsti ir įtvirtinti sukauptas žinias, juolab, kad čia paslaugas užsisako skirtingo amžiaus ir profesijų žmonės. Pačios studentės turi progą įsivertinti įgūdžius ir suprasti, kuri sritis labiausiai domina, be to, tai labai patogu ir dėstytojams, kurie vertina praktinius įgūdžius ir gali patys įsitikinti, kad į darbo rinką išleidžia gerai pasirengusius specialistus.

Kviečiame apsilankyti visus, kurie neabejingi savo grožiui ir sveikatai.

Kontaktai ir registracija:

Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas – M. K. Čiurlionio g. 16A

El. p. groziopaslaugos@svako.lt

Tel. 8 624 90 030

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite