Angle down Atgal

Grįžta vasariški orai

Artimiausiomis dienomis visi mėgstantys vasariškus karščius galės mėgautis saulėtomis dienomis ir aukšta temperatūra. Orai bus ramūs.

Šiandien be kritulių, dangus bus giedras. Dvelks silpnas nepastovios krypties vėjas. Vilniuje termometrai fiksuos 26, Kaune ir Panevėžyje 25 laipsnius šilumos. Šiauliuose bus apie 24, Klaipėdoje apie 22 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktį vyraus žvaigždėtas dangus, temperatūra svyruos tarp 11–16 laipsnių šilumos. Dienos metu vėl lepins saulės spinduliai, bus karšta. Neatgaivins menkas šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje termometrų stulpeliai stiebsis iki 27–28 laipsnių. Šiauliuose bus apie 26, Klaipėdoje apie 25 laipsnius šilumos.

Šeštadienio naktis bus rami, giedra ir truputį šiltesnė. Vyraus 13–19 laipsnių šiluma. Dienos metu vietomis danguje sukiosis pavieniai debesys, kai kur gali trumpai ir negausiai palyti. Vilniuje ir Šiauliuose oras kais iki 26, Kaune ir Panevėžyje iki 27 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 25 laipsnius šilumos.

Sekmadienį karštis neatslūgs, tačiau vietomis gali formuotis nedideli lietaus ir perkūnijos židiniai, tad kai kur pagrūmos perkūnija, truputį palis. Laikysis nestiprus šiaurės rytų krypties vėjas. Nakties valandomis temperatūra šalyje svyruos tarp 14–19 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje bus apie 27, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 26 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 25 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt ateinančios savaitės pradžioje Lietuvoje ir toliau laikysis vasariška temperatūra, kai kur vėl gali truputį palynoti, patriukšmauti perkūnija. Tikėtina, kad savaitei įpusėjus karštis atslūgs.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite