Angle down Atgal

Grikius ir Timatis – vieno kraujo broliai Jūsų jaukiems namams

Broliai, gimę toje pačioje vietoje...augę kartu ir net mūsų globoje yra drauge. Neišskiriami gal todėl, kad išgyveno tiek daug likimo skirtų užduočių. Karčiamų broliukai, visiški geriečiai. O juk kačių mylėtojams katuliai yra kaip bulvių traškučiai – vieno visada per mažai! Grikius ir Timatis – vieno kraujo broliai Jūsų jaukiems namams, Jūsų meilei.

Timatis

Karalaitis Timatis – vienas katulis iš Karčemų, gyveno tarp daugelio kitų savo brolių sesių. Bet nuo dabar prasideda naujas jo gyvenimas ir koks jis bus, nulemsit jūs. Mes tikim, kad jis bus geras, sotus ir pilnavertis. Timatis katinas, kuris gali prisitaikyt, svarbu tik turės žmogų ir galės kiurksoti sau ant sofutės ir leisti ilgus žiemos vakarus kartu.

Timačiui penkeri, jis skiepytas, čipuotas, kastruotas.

Grikis

„Negalima tiksliai pasakyti, kada gimsta draugystė. Kaip pilant į indą lašą po lašo, pagaliau vienas lašas perpildo jį ir skystis išsilieja per kraštus, taip ir po daugelio gerų poelgių kažkuris vienas pagaliau perpildo širdį“ – Ray Bradbury.

Šita citata visiškai apibūdina mūsų katulį Grikį. Kiek meilės jam parodysit ir kaip stengsitės, taip greit Grikis supras, kad jūsų draugystė tvirta ir saugi. Grikis visiškas gerietis, tik šiek tiek nedrąsus. Tad priėmę jį į savo namus galėsit įrodyti, kad žmogus gali būti geras. O jūsų draugystė bus ilga ir graži.

Pūstažandžiui Grikiui 6 metai, jis kastruotas, čipuotas, skiepytas.

Susidomėjai? Skambink – 868797671.

Nepamirškite savo 2% skirti "Šiaulių letenėlės" gyvūnams – viskas, ką reikia žinoti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite