Angle down Atgal

Greit prasidės Pramonės gatvės rekonstrukcijos antras etapas

Už mėnesio Pramonės gatvėje vėl vyks rekonstrukcijos darbai. Šiuo metu renkamas rangovas. Dalis gatvės buvo atnaujinta dar pernai, tad, įvykdžius numatytus darbus, bus užbaigta rekonstruoti visa gatvė. Per antrą etapą (atkarpos atnaujinimas nuo Pramonės ir Cukraus gatvių sankryžos iki Kauno gatvės) bus atnaujinta asfaltbetonio danga, įrengti nauji dviračių takai, LED apšvietimas. Šiemet bus atlikta darbų už 295 tūkst. Eur.

„Pramonės gatvės rekonstrukcijai lėšos yra skirtos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, taip pat gauta papildomų lėšų. Ministro įsakymu, šiai gatvei rekonstruoti papildomai skirta 150 tūkst. eurų. Pramonės gatvės rekonstrukcijos antrasis etapas, atkarpos atnaujinimas nuo Pramonės ir Cukraus gatvių sankryžos iki Kauno gatvės, turėtų prasidėti jau greitai. Visos rekonstrukcijos vertė siekia apie 740 tūkst. eurų“, – sakė Audrius Zubavičius, Kėdainių rajono savivaldybės Statybos ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas.

Pernai Pramonės gatvės ruožui – nuo Vakarų ir Cukraus gatvių sankryžos iki Metalistų gatvės – rekonstruoti iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų ir Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto skirta daugiau kaip 320 tūkstančių eurų. Darbus minėtoje vietoje atliko UAB „Ukmergės keliai“. Šiemet dar reikia pabaigti Pramonės gatvės pirmojo etapo darbus, kurie buvo pradėti pernai.Pirmajam etapui – nuo Pramonės ir Metalistų gatvių sankryžos iki Pramonės ir Cukraus gatvių sankryžos užbaigti – šiemet skirta daugiau nei 70 tūkst. eurų. Šie pinigai skirti baigiamiesiems darbams atlikti.

Pabaigus rekonstrukciją, visoje Pramonės gatvėje bus paklota nauja asfaltbetonio danga. Visa gatvė bus suskirstyta dalimis. Viena dalis bus skirta važiuoti automobiliams, kita – pėsčiųjų ir dviračių takui. Taip pat visame minėtame gatvės ruože bus įrengtas specialus apšvietimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite