Nuotraukos - MinėMi fotografija.
Angle down Atgal

Greičiausias kūdikis Šiauliuose – Iglė Linkutė!

Po 8 metų pertraukos Šiauliuose atgimė ropliukų turnyras! Jame dalyvavo net 27 ropojantys, tačiau dar nevaikštantys mažyliai. Varžybose paplušėti teko ir tėveliams – visi stengėsi, kad būtent jų šeimos mažasis ropotojas eitų tinkama kryptimi ir pirmasis pasiektų finišo liniją.

Prieš varžybas treniravosi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai

Sunkiausia yra vaiką sudominti ir sukoncentruoti jo dėmesį. Dažnas mažylis, net ir bandant sudominti įvairiais žaislais ar užkandžiais, ropoja sava kryptimi arba tiesiog neropoja. Išradingi tėveliai iš anksto išsiaiškino, kas jų vaikams labiausiai patinka ir kas priverčia susikaupti bei siekti tikslo. Vieni pasitelkė mažylių mėgstamas tyreles, viliojo kukurūzais, o kiti tikėjosi, kad paskata jų mažyliams greičiau atropoti taps televizoriaus pultelis ar net kalėdiniai eglutės papuošimai.

Tėveliai pasakoja, kad prieš turnyrą reikėjo ir fiziškai pasportuoti, jog galėtų kartu su vaiku ropoti ant grindų, būti viename akių lygyje su mažyliu. Pasak organizatorių, būta ir tokių tėvelių, kurie bijojo pernelyg intensyviai ruoštis varžyboms, mat baiminosi, kad mažylis pradės vaikščioti, o tuomet varžybose dalyvauti jau negalėtų.

Antros vietos nugalėtojai.
Antros vietos nugalėtojai.

Greičiausiai ropliukei Šiauliuose – vos 10 mėnesių

Finale dalyvavo 6 ropliukai nuo 8 mėnesių iki1 metų, o nugalėjo 10 mėnesių ropliukė Iglė.

„Kadangi Iglutei labai patinka ropoti, tai specialaus pasiruošimo mums ir neprireikė. Iglės sesė Adrija iš vakaro pasiruošė – pažiūrėjo, kokie žaislai labiausiai domina Iglutę, o finale atsiminė, kad sesei labai patinka raktai. Tai mums puikiai ir sekėsi. Tiesą pasakius, ėjome gerai praleisti laiko, pergalės tikrai nesitikėjome, tačiau labai apsidžiaugėme, kai Iglutei puikiai pasisekė“, – sako Iglės mama.

Nugalėtojai atiteko fotosesijos dovanų kuponas, išskirtiniai apsilankymai mažylių užimtumo studijose, natūralūs aliejai apsisaugoti nuo ligų ir gausus krepšys kitų prizų.

Trečios vietos nugalėtojai.
Trečios vietos nugalėtojai.

Juoko ir geros nuotaikos tikrai netrūko

Antrosios vietos laimėtojo Neito palaikymo komanda atvyko net su nupieštu plakatu! Galbūt būtent jis berniukui padėjo iškovoti sidabro medalį. Tėveliai ir patys įsijautė į ropliukų turnyrą: palaikė vieni kitus, kartu juokėsi ir dalijosi savo įspūdžiais.

Ropliukų turnyrą Šiauliuose atgaivino „Linksmiausios šventės“. „Mes labai norime padėkoti savo rėmėjams, kurie nudžiugino mūsų dalyvius savo nuostabiais ir gausiais prizais. Esame sužavėtos“, – džiaugiasi organizatorės.

Jos dėkoja savanoriams Akvilinai ir Tomui, kurie pagelbėjo kūrybos procese. Labai ačiū taria visiems rėmėjams: „Aromama“, „HiPP Lietuva“, „MinėMi fotografija“, „Cukraus debesys“, „Mikitukas“, „Eurobiuras“, „Kuria vaikai“, „Fotodalia“, „Kepuriukas“, „Etaplius“, „Švarūnė“.

„Gal organizuojame dar vieną ropliukų turnyrą Šiauliuose?“ – intriguoja organizatorės.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite