Angle down Atgal

Gražiausios kaimo merginos konkurse ir mergina iš Eržvilko

Nuo pat mažens mergina gyvena ūkininkų šeimoje.

Nebaisus joks darbas, karštis ar lietus, nes širdyje jaučiu malonumą. O kalbant apie gyvūnus – visus aš labai myliu. Man nebaisus joks darbas su technika. Padedu prie žemes ūkio visada – tiek žiemą, tiek vasarą. Man patinka vairuoti techniką ir net ją taisyti. Kai reikia, vežu grūdus ir kitokius darbus dirbu. Visi manimi stebisi ir klausinėja: „Ar tau patinka toks darbas? Žinoma! Aš be jo negaliu nei dienos pabūti. Techniką vairuoju nuo 6 metų ir, žinoma, teises turiu visas. Dabar kuriu savo ūkį. Man patinka gyvulininkystė ir augalininkystė. Esu labai darbšti panele. Kaip visi teigia, sulaukiu daug dėmesio iš kitų žmonių, draugų, giminaičių", – apie save pasakoja Akvilė. Už Akvilę galite balsuoti čia.

Konkurso sąlygos

Projekte iki spalio 15 dienos savo nuotraukas gali siųsti visos jaunuolės (nuo 18 iki 25 metų), kurios turi ryšį su žemės ūkiu – tėvai ūkininkai ar žemės ūkio bendrovių darbuotojai, arba jos dirba agroversle ar žemės ūkio organizacijose, mokosi žemės ūkio mokyklose, žemės ūkio ar veterinarijos akademijoje, kolegijų kaimiškose specialybėse. Kandidatės turi registruotis agroverslo portale „Agroeta.lt" ir siųsti savo nuotraukas atrankiniam konkurso etapui.

Penkios daugiausiai balsų surinkusios kandidatės pateks į finalinį renginį, kuris vainikuos naujos kartos trąšų platintojos metus. Į šią iškilmingą šventę susirenka įmonės klientai -ūkininkai, kurie ir išrinks pačią šauniausią Lietuvos kaimo merginą.

Socialinis projektas rengiamas išimtinai privataus verslo iniciatyva ir lėšomis. Konkurso laureatei atiteks karūna, 2 000 Eur prizas, madingas rankinis laikrodis, gėlės ir nugalėtojos juosta. Dviem vicemis – po 1 000 Eur ir laikrodžiai, gėlės ir juostos, o dar dviem – po 500 Eur ir puokštės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite