Angle down Atgal

Gospel festivalio koncertuose skambės dar negirdėtos giesmės

Šeštadienį ir sekmadienį Vilniuje vyks XVII Vilniaus Gospel muzikos festivalis. Jis vilniečiams ir sostinės svečiams pasiūlys tris koncertus.

Šeštadienio popietę festivalio atidarymo koncerte Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje giedos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos „Jazz Chorus", vadovaujamas dainininkės ir dirigentės Marijos Monikos Dičiūnės, Klaipėdos krašto jungtinis Gospel choras „Rising Souls". Kolektyvams akomponuos Tomo Dičiūno vadovaujama instrumentinė grupė. Kartu su kolektyvais dainuos M. M. Dičiūnė, Dainotas Varnas, Sofija Vasilevskytė ir Vilius Popendikis.

Šeštadienio vakarą Vilniaus muzikos klube „Tamsta" koncertuos festivalio svečias - Dublino Gospel choras su atlikėja Raimonda Masiulyte-Ramchurn.

Sekmadienį Gospel muzikos dienas tradiciškai vainikuos Šv. mišios su Gospel giesmėmis Vilniaus Šv. Jono krikštytojo ir Šv. Jono evangelisto ir apaštalo bažnyčioje. Dalyvaus Šv. Jonų bažnyčios choras, vadovaujamas Kristinos Žaldokaitės ir visi festivalio svečiai.

Nuo 2001 metų asociacijos „Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga" organizuojami Vilniaus Gospel muzikos festivaliai - vieninteliai renginiai, kuriuose atliekama tik Gospel muzika. Šiuose festivaliuose dalyvauja chorai, ansambliai, solistai ir dirigentai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos, Ukrainos ir JAV.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite