Angle down Atgal

Girto vairuotojo gaudynės - kaip trileryje

Dragūnų kvartalo gyventojai savaitgalį tapo neeilinio įvykio liudininkais. Daugiabučių kieme keli policijos ekipažai po gaudynių sulaikė pavojų aplinkiniams kėlusį vairuotoją.

Sekmadienį Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (APVK) išplatino informaciją, kad pradėti 4 neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti tyrimai.

Vienas iš sulaikytųjų - 30-metis vyras, kurį pareigūnai sulaikė po filmo scenarijų primenančių gaudynių.

Medelyno gatvėje pareigūnų stabdytas vairuotojas reikalavimui nepakluso. Jis padidino greitį ir gatvėje, kurioje leidžiamas greitis yra 60 kilometrų per valandą, lėkė net 159 km/val. greičiu.

Kelis kilometrus vijęsi bėglį pareigūnai jį sučiupo Dragūnų gatvėje, kai iš automobilio iššokęs vairuotojas ir keleivis bėgte pasileido kiemais.

Dragūnų kvartalo gyventojai feisbuke dalijosi nuotraukomis ir komentavo stebėtus įvykius. Buvo teigiančių, kad girdėjo ir šūvius.

„Sakė, BMW parlėkė dideliu greičiu, paskui juos policija. Išbėgo dviese iš mašinos, apibėgo namą ir link „Rimi“ nubėgo. Vieną pagavo. Jie gal atsikratė narkotikų kokių, tai ir žiūri kiekvieną centimetrą 5 ekipažai ir šuo“, - įvykius komentavo viena gyventoja.

Pasak kitų gyventojų, laimė, kad lėkdamas kiemais vairuotojas nesukėlė avarinių situacijų ir nenukentėjo žmonės.

Sulaikytas vyras, be to, kad viršijo greitį, bėgo nuo policijos, savo elgesiu kelyje sukėlė pavojų aplinkiniams, turėjo narkotinių medžiagų, dar buvo ir neblaivus - jam nustatytas 1,63 promilės neblaivumas.

Klaipėdos AVPK atstovė Jūratė Albrektienė informavo, kad buvo sulaikyti du asmenys - klaipėdietis vairuotojas ir kitame mieste gyvenantis automobilio keleivis. Jos teigimu, automobiliui stabdyti šaunamųjų ginklų, elektros šoko ar „ežio“ nenaudota, tad šūvių gyventojai tikrai negalėjo girdėti.

„Vairuotojui inkrimuojamos dvi nusikalstamos veikos - dėl narkotikų ir vairavimo neblaiviam. Keleiviui pareikšti įtarimai dėl narkotinių medžiagų„, - komentavo J. Albrektienė.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite