Angle down Atgal

Girtas meškėnas „pramogavo“ Vokietijos miesto kalėdinėje mugėje

Apgirtęs meškėnas, panašu, nesusilaikė ir per daug įnirtingai džiaugėsi šventine nuotaika Vokietijos miesto Erfurto kalėdinėje mugėje. Deja, šio kailiniuoto padarėlio išgertuvės nesibaigė geruoju, praneša Vokietijos portalas „Bild“.

Spėjama, kad šį šeštadienį kalėdinėje mugėje gyvūnas nusigėrė ir galiausiai užmigo nuo karšto vyno – gan įprasto gėrimo tokiuose renginiuose, taip pralinksmindamas aplinkinius žmones.

Erfurto policijos atstovo teigimu, meškėnas buvo „akivaizdžiai girtas“, tačiau pabrėžė, kad jam girtumo testas atliktas nebuvo.

„Bild“ duomenimis, įtariama, kad nieko neįtariantį meškėną sudomino visur besimėtančios karšto vyno likučių stiklinės.

Portalas taip pat pasidalijo ir įvykio vaizdo įrašu, kuriame matomas slampinėjantis žvėrelis, kuris žaidė su vienos moters batais, o galiausiai primigo ant laiptų.

Remiantis pirminiais šaltiniais, girtą gyvūnėlį paėmę gaisrinės darbuotojai nuvežė į gyvūnų prieglaudą, tačiau galiausiai išaiškėjo, kad jis buvo nuvežtas pas vietinį medžiotoją, kuris galiausiai jį nušovė.

Tai nėra pirmas toks gyvūnų „pramogavimo“ atvejis šiame mieste. 2018 m. vasarą netoli Erfurto katedros buvo paimti du apgirtę ežiukai, kurie prilakė nuo išmestų kiaušininio likerio butelių. Tada šie padarėliai buvo išvežti į zoologijos sodą.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite