Sportas2018 m. Rugsėjo 19 d. 21:34

„Gintros-Universiteto“ futbolininkės sužaidė lygiosiomis su „Barcelona“ ekipą eliminavusia Kazachstano komanda

52989

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda intensyviai rengiasi atsakomosioms moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio rungtynėms Prahoje su vietos „SK Slavia“ komanda ir Šiauliuose trečiadienį sužaidė draugiškas rungtynes su pajėgiomis varžovėmis.

Lietuvos čempionės savo žiūrovų akivaizdoje po kovingų ir rezultatyvių lygiųjų 2:2 (1:1) išsiskyrė su Kazachstano čempione Šymkento „BIIK-Kazygurt“ komanda.

Pastaroji taip pat ruošiasi atsakomosioms Čempionių lygos rungtynėms. Kazachės pateikė didžiausią sensaciją pirmajame ture netikėtai namuose 3:1 įveikusios ne bet ką, o pačias Barselonos „FC Barcelona“ futbolininkes.

Deja, šios dienos lygiąsias apkartino Anastasijos Filenko patirta trauma vos 8-ąją susitikimo minutę. Kol kas neaišku kiek rimtas ukrainietės susižeidimas ir ar ji neturės praleisti atsakomosios Čempionių lygos akistatos Čekijoje.

Pirmosios į priekį šiose rungtynėse išsiveržė viešnios iš Kazachstano. Po puikiai išpildyto smūgio nuo maždaug 17 metrų švieslentėje vienetą varžovėms uždegė gruzinė Gulnara Gabelia - 0:1. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinėms rezultatą pavyko išlyginti dar prieš pertrauką - Noel Baham išprovokuotą 11 metrų baudinį įvarčiu pavertė Leandra Wiloma Smeda - 1:1.

Po pertraukos komandos keitėsi pavojingais išpuoliais, o futbolas tapo dar atviresnis. Standartinę padėtį įpusėjus kėliniui sėkmingai pavyko išnaudoti aikštės šeimininkėms, kai po puikaus Megan Crosson perdavimo iš kairės kamuolį galva į vartus pasiuntė ir į savo sąskaitą dublį įsirašė L. W. Smeda - 2:1. Vis tik persvara šiaulietėms ilgai pasidžiaugti nepavyko, vos po trijų minučių rezultatą vėl išlygino varžovės - 2:2. Rezultatyviomis lygiosiomis ir baigėsi šis kontrolinis mačas, kuris abejoms komandoms tapo generaline repeticija prieš atsakomąsias moterų Čempionių lygos rungtynes.

Primename, kad „Gintra-Universitetas“ pirmose rungtynėse namie 0:3 nusileido Prahos „SK Slavia“ vienuolikei ir rugsėjo 27 dieną Čekijos sostinėje sieks revanšo ne mažesniu nei trijų įvarčių skirtumu.