Angle down Atgal

„Gintra” ir jaunimo komanda Žiemos taurės turnyre žygiuoja pergalingai

Šiaulių „Gintros” komanda ir jaunimo ekipa „Gintra-ŠSG” po dvejų Žiemos taurės turnyro turų išlieka nepralaimėjusios.

Šį sekmadienį, įsimylėjėlių dieną – vasario 14 -ąją, Kaune užtikrintą pergalę A grupėje pasiekė Rimanto Viktoravičiaus treniruojamos Lietuvos čempionės „Gintros” futbolininkės 6:0 (4:0) sutriuškinusios „Kauno Žalgirio” vienuolikę.

Įvarčiai: D.Dockaitė – 3, A.Mikutaitė – 2, S.Veličkaitė – 1.

Sudėtis: M.Šeškutė (45′ min. A.Bikutė), A.Keene, A.Mikutaitė, A.Ročane, D.Dockaitė, D.Gailevičiūtė, P.Sarkanaitė, S.Veličkaitė, K.Miksone, G.Toropovaitė, J.Čubrilo (45′ min. L.Žižytė).

Šiaulietėms tai buvo antroji pergalės iš tiek pat galimų ir jos išlieka vienvaldės A grupės lyderės. Kitose šios grupės rungtynėse Gargždų „Banga” sužaidė taikiai 1:1 su FK „Vilniaus” klubu ir pasidalijo po tašką. 

Taip pat sėkmingai antrajame ture pasirodė ir „Gintra-ŠSG” jaunimo atstovės, kurios vadovaujamos Tatjanos Veržbickajos be didesnio vargo 5:0 (2:0) susitvarkė su „Kauno Žalgirio FA” auklėtinėmis.

Įvarčiai: M.Proscevičiūtė – 2, E.Partikaitė, S.Lichareva ir V.Ilgūnaitė po 1.

Jaunosios „gintrietės” B grupėje dalijasi pirmąją ir antrąją pozicijas su Vilniaus MFA „Žalgirio” futbolininkėmis, kurios įsirašė antrąją pergalę įveikdamos „Utenio” ekipą. Net ir po paskutinio turo žemiau antrosios vietos T. Veržbickajos auklėtinės nebenukris, tad šis laimėjimas „Gintrai-ŠSG” užtikrino kelialapį į pusfinalį ir mažiausiai ketvirtąją vietą turnyre.

Komentuodamas rungtynes R. Viktoravičius išskyrė ne tik darnų, komandinį žaidimą, kuris užtikrino pergalę, bet ir itin sėkmingus individualius auklėtinių pasirodymus. 

„Šiandien noriu pasidžiaugti užtikrinta pergale ir solidžiu žaidimu, nepaisant to, kad turime rimtų netekčių. Dėl traumos praradome Vestiną Neverdauskaitę, žaisti dar negali Rimantė Jonušaitė, tačiau sugebėjome susitelkti ir pateisinti savo favoritų statusą. Nemėgstu išskirti vienos ar kitos žaidėjos, nes futbolas yra komandinis darbas, bet šįkart tikrai noriu pagirti puikią sportinę formą demonstruojančią Algimantę Mikutaitę, tvirtą pasitikėjimą savimi rodančią Gabiją Toropovaitę, taip pat labai sėkmingai įsiliejusią Dovilę Dockaitę, kuri šiandien pasižymėjo „hetriku”, –po rungtynių mintimis dalijosi treneris. 

Kitą sekmadienį „Gintra” susikaus su Gargždų „Bangos” komanda, „Gintrai-ŠSG” teks priimti MFA „Žalgirio” atstovių iššūkį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite