Angle down Atgal

Gimtadienis vos nesibaigė tragedija: pripučiamas plaustas 3 draugus nunešė į atvirą jūrą

Tris draugus ir du šunis teko gelbėti gelbėtojams po to, kai ant pripučiamos vandens plausto gimtadienį šventusi trijulė atsidūrė atviroje jūroje.
 

Gimtadienio proga Hollie Spence ir jos draugė Lepa Sega su broliu Nation Sega išsiruošė į pasiplaukiojimą beveik 3 metrų aukštį siekiančiu flamingo formos pripučiamu vandens plaustas.

Trijulė planavo plūduriuoti sekliame Baltojo Smėlio paplūdimyje Kodiake, Aliaskos valstijoje. Grupė jau buvo plūduriavusi vandens plaustu toje pačioje vietoje prieš metus.

Deja, šį kartą plūduriavimas vos nesibaigė tragedija.

Trijulė su savimi neturėjo gelbėjimosi liemenių ir irklų, o H. Spence manė galėsianti greitai pastebėti, jeigu plaustas pradės tolti nuo kranto. Vėjas ir srovės pasirodė esą kur kas stipresni, plaustas netrukus buvo išplukdytas iš seklumos į Monashkos įlanką.

Po valandos plaustas užplaukė ant atviroje jūroje esančių uolų. Krantas buvo per toli, todėl draugai susisiekė su gelbėjimo tarnybomis. Vaduoti ant plausto įstrigusių žmonių buvo pasiųstos Aliaskos valstijos karių ir JAV pakrančių apsaugos pajėgos.

Gelbėjimo operacijai oro sąlygos nebuvo pačios palankiausios. Plausto nebuvo įmanoma pasiekti valtimi,  pakeltas sraigtasparnis. Jo keltuvu 3 žmonės ir 2 šunys iškelti iš plausto ir nuskraidinti į pakrantę.

„Tai baisiausia diena mano gyvenime. Daugiau niekada neplūduriuosiu plaustu“, – pasiekusi pakrantę sakė H. Spence.

Pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite