Angle down Atgal

Gimnazisto dieną lieporiečiai šventė saugiai

Šiaulių Lieporių gimnazistai turi gražią tradiciją: naujus bendruomenės narius, pirmokus, šventiškai priimti į savo būrį juos „pakrikštijant“.

Krikštytojai, antrokai, prieš aisivesdami pirmokus į gimnazijos kiemelį, matavo jiems temperatūrą, dezinfekavo rankas, priminė, kad kaukes dėvėti būtina. Krikštynų šūkis – „Būk sveikas!“ O niekas taip gerai nestiprina sveikatos ir nepakelia nuotaikos kaip šokis. Tad visi smagiai pajudėję, dalyvavo pirmosios pagalbos teikimo rungtyje - klasių atstovai varžėsi, kas geriau ir greičiau atliks širdies masažą.

Svarbiausia norint tapti tikru lieporiečiu – duoti priesaiką. Pirmokai prisiekė mokytis tik dešimtukais, laikytis drausmės, higienos, gerbti vyresnius draugus ir mokytojus,valgyti gimnazijos valgykloje ir gimnazijoje jaustis kaip namuose. Nebuvo pamirštos ir pirmokų auklėtojos – joms karūnas perdavė dabar jau antrokų auklėtojos, kurios linkėjo būti stiprioms, visada padėti mokiniams ir būti tikromis karalienėmis. Visoms klasėms ugdymo skyriaus vedėja R. Šteimantienė įteikė Pažymėjimus, kad dabar jie - tikri lieporiečiai. Šventė tęsėsi gryname ore. Pirmokai išvyko į žygį po Salduvės piliakalnį. Ten jų laukė jau paruoštos įvairiausios sportinės rungtys, kurios reikalavo komandinio susitelkimo.

Yra viena daina, kurią moka ir dainuoja kiekvienas mokyklos bendruomenės narys – tai Lieporių himnas, jo mokėsi ir pirmokai. Pasak himno, salėtuose Lieporiuose niekada netrūksta nei juoko, nei dainų, tad linkime pirmokams gero, lengvo ir jaunatviškai nerūpestingo laiko gimnazijoje!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite