Angle down Atgal

Gimnazijos kieme pražydo gyvasis šalkauskiečių žiedas

Kovo 8- oji šiais metais buvo išskirtinė diena. Tą pačią dieną Stasio Šalkauskio gimnazijos bendruomenė šventė dvi šventes- Tarptautinę moters dieną ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 29-ąsias metines, todėl renginių netrūko...

Mokinių parlamento nariai visų mokinių vardu su Moters diena sveikino savo mokytojas ir kitas gimnazijos darbuotojas, o gimnazijos teatro studijos ,,Antraip" (vad. E. Naimavičienė) nariai - Šiaulių apygardos teisme dirbančias moteris, padovanoję joms spektaklį ,,Sibiro haiku", pastatytą pagal to paties pavadinimo Jurgos Vilės knygą.

Aktoriai džiaugėsi, kad žiūrovėms spektaklis labai patiko. O Šiaulių apygardos teismo atstovo spaudai V. Jončo žodžiai, kad „ne taip paprasta teisėjus pravirkdyt, bet šalkauskiečiai tai padarė“, buvo geriausias įvertinimas. Jaunieji aktoriai neliko be dovanų. Jiems buvo suorganizuota ekskursija po teismo rūmus bei muziejų. Kas dar įdomaus ir įsimintino vyko tą dieną gimnazijoje? Pirmokai jėgas išbandė tradicinėje pilietinėje viktorinoje „Aš – Tavo dalis“. III d klasės mokiniai organizavo pilietinę akciją „...ir aš tikrai myliu Lietuvą“, kurioje dalyvavo beveik visi gimnazistai. Didžiulis būrys gimnazijos bendruomenės narių dalyvavo tarptautiniame suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinančiame konkurse „Nacionalinis diktantas“, o visus tos dienos renginius vainikavo šalkauskiečių dalyvavimas pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Gimnazijos kieme pražydo pavasariškas šalkauskiečių žiedas! O vakare... Vakare kino mėgėjai žiūrėjo romantišką filmą „Graži moteris“.

Stasio Šalkauskio gimnazijos bendruomenė visiems linki saulėtos Kovo 11-osios!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite