Vilkaviškio raj. sav. nuotr.
Angle down Atgal

Gimnazijos atsisveikina su abiturientais

PenktadienĮ vyko net dvi gražios mokyklos baigimo šventės – brandos atestatai įteikti Gražiškių ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijų abiturientams.

Popietę Gražiškių gimnazijoje vyravo džiugios emocijos – čia rinkosi 11-oji abiturientų laida, oficialiai pradedanti naują gyvenimo etapą bei su savimi pasiimanti tai, kas atsparu laikui – įgytas žinias ir patirtį. Sėkmingai egzaminus išlaikė ir brandos atestatus gavo 18 šios gimnazijos abiturientų.

Į jaukiame mokyklos kiemelyje rengiamą šventę susirinko gimnazijos mokytojai, svečiai, pačiais įvairiausiais gėlių žiedais ir vasariškomis puokštėmis nešini atskubėjo abiturientų tėveliai, giminės, draugai. Abiturientus sveikinęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka linkėjo jiems sėkmės, kūrybiškumo, atrasti savo tikrąjį kelią, kurti ir mylėti savo Lietuvą, savo gimtąjį kraštą. Jaunuolius taip pat sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Butkevičius, Gražiškių seniūnė Ramutė Didvalienė, gimnazijos direktorė Grita Launikonė.

Tą pačią dieną mokyklos baigimo šventė vyko Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje. Į mokyklos aktų salėje vykusią šventę džiugiai nusiteikę ir pasipuošę rinkosi abiturientai. Šiais metais gimnaziją baigė ir brandos atestatus gavo 29 šios mokyklos mokiniai. Abiturientus sveikino meras A. Neiberka, Lietuvos Respublikos Seimo narys A. Butkevičius, Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas, gimnazijos direktorė Danutė Valiūnienė.

Visi jie abiturientams linkėjo laimingos kelionės tolimesniame gyvenimo kelyje, siekti ir atrasti savo profesinį kelią.

Šventės metu pasveikintas abiturientas gavęs 100 balų įvertinimą brandos egzamine – Mero padėkos raštas ir piniginis čekis įteiktas gimnazistui Tomui Astrauskui. Jis 100 balų įvertinimą gavo valstybiniame informacinių technologijų egzamine. Taip pat pasveikinta ir jo mokytoja Daiva Šeštakauskienė – jai įteiktas Mero padėkos raštas už puikų mokinio parengimą valstybiniams brandos egzaminams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite