Angle down Atgal

Gimnazijas šiemet baigė aštuoniolika šimtukininkų

Utena šiemet gali didžiuotis net aštuoniolika rajono gimnazijas baigusių abiturientų, kurie už valstybinius brandos egzaminus gavo aukščiausius įvertinimus – šimtukus (pernai tokių buvo 23). Šia proga šiandien Utenos rajono savivaldybės administracijoje rinkosi šimtukais valstybinės brandos egzaminus išlaikę abiturientai, kuriems surengta pagerbimo šventė. Jos metu šimtukininkams įteiktos atminimo dovanos ir padėkos už labai gerą mokymąsi ir puikius valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Net du šimtukus už puikiai išlaikytus informacinių technologijų ir matematikos egzaminų rezultatus gavo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientas Deividas Simanavičius. Šimtu balų už matematikos egzamino rezultatus įvertintas Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientas Juozapas Venslova.

Dešimt rajono abiturientų šiemet džiaugiasi pelnę šimtukus iš valstybinio anglų kalbos egzamino. Tai Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientai Matas Beinoras, Aistė Kiaušaitė, Gediminas Kripas, Gabija Nosovaitė, Marius Simonavičius, Emilis Šerys, Karolis Trinkūnas, Evita Valiaugaitė ir Dominykas Veclova. Aukščiausią įvertinimą už puikias anglų kalbos žinias gavo ir Utenos Dauniškio gimnazijos abiturientės Silvija Žukaitė ir Monika Juodgalvytė bei Utenos rajono Užpalių gimnazijos abiturientė Elzė Šližytė.

Šimtukus už puikius informacinių technologijų egzamino rezultatus pelnė Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientai Matas Damidavičius ir Karolis Kraujelis. Šimtukininkų gretas papildė Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientė Greta Bagočiūnaitė ir tos pačios gimnazijos mokinė Akvilė Latožaitė, geriausia rajone išlaikiusios lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, sveikindamas šimtukininkus, linkėjo jiems, kad šimtukai abiturientams padėtų realizuoti savo galimybes klojant gražaus būsimojo gyvenimo pamatus. Šventės dalyvius sveikino ir jų pasiektais rezultatais džiaugėsi l. e. Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų vedėjo pareigas Alvydas Gražys. Šventėje dalyvavo ir kai kurių abiturientų mamos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite