Angle down Atgal

Geros žinios iš Dūkšto mokyklos

Spalio 30 dieną Didžiasalio „Ryto" gimnazijos Dūkšto skyrius sulaukė svečių, kurie atvežė puikių dovanų. Visagino sporto klubo „Naks“ prezidentas Aleksandras Bražnikovas ir šio klubo steigėjas, tarybos narys ir buvęs Dūkšto mokyklos mokinys Sergejus Kotovas Dūkšto vaikams atvežė du reguliuojamo aukščio krepšinio stovus su lentomis ir lankais. 

Kaip sakė S. Kotovas, jų klubas vykdo projektą ir krepšinio sporto įranga remia visas Visagino mokyklas ir darželius. Dūkštas pasirinktas kaip artimas Visaginui  ir pačiam Sergejui nostalgiškus jausmus keliantis miestas. Už dovanas visaginiečiams dėkojo skyriaus vedėja Julija Griškienė bei ta proga į mokyklą atvykę meras Justas Rasikas ir savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.

Išlydėję svečius meras ir direktorė apžiūrėjo mokyklą ir baigiamus remonto darbus. Mokykla išties labai pasikeitė, jos erdvės tapo gražesnės, šviesesnės. Nenaudojamos patalpos atskirtos, įrengtos pertvaros, liko tik jas nudažyti. Buvo pertvarkyta ir  šildymo sistema, suremontuotos bendrojo naudojimo patalpos, kai kurios klasės. Seniūnija pasirūpino ir sutvarkė teritoriją šalia sporto aikštės ir tako į mokyklą, atnaujino neveikiančius šviestuvus.

Iš neformaliajam švietimui skirtų lėšų, kurias pagal programas paskirstė  savivaldybė, įgyvendintas projektas „Aktyvus laisvalaikis“. Dūkšto skyrius įsigijo mažuosius futbolo vartus, mobilius krepšinio stovus, kilimėlius  šaškių ir šachmatų žaidimams, taip pat prie mokyklos bus įrengta žaidimų aikštelė. Ji jau pradėta statyti. Tartasi ir dėl daugiau žalumos, aplinkos apželdinimo, kuris suteiktų daugiau patrauklumo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite