I. Motiejūno nuotr.
Angle down Atgal

Germanto vilos teritorijoje didėjančias šiukšlių krūvas naikins Telšių rajono valdžia

Telšių rajono savivaldybės Administracijos direktorius Imantas Motiejūnas piktinasi šiukšlių kalnais Germanto vilos teritorijoje. Valdininkas socialiniuose tinkluose skelbė kovosiąs dėl švaresnės aplinkos.

Miestiečių pamėgtoje poilsio zonoje nepjauta žolė, mėtosi vienkartiniai, poilsiautojų, palikti indai, įvairios šiukšlės.

„Sutinku, kad yra dalykų, kurių per vieną dieną negalime pakeisti – tai bendra pastato būklė ir pan. Tačiau elementariai priežiūrai užtikrinti didžiuliai finansai ar būrys darbuotojų nereikalingi – teritorijai sutvarkyti pakaktų ir vienos dienos.

Sutartis su Germanto vilos teritorijos nuomininku pasirašyta praėjusių metų gegužės 28-ąją. Be kita ko, sutarties nuostatos nuomininką įpareigoja užtikrinti, kad vykdoma veikla reprezentuotų Telšių miestą ir Žemaitijos kraštą – tačiau ši nuostata turbūt gerokai prasilenkia su realybe.“,- socialiniame tinkle skelbė Administracijos direktorius Imantas Motiejūnas.

Su nuomininku dėl teritorijos tvarkos bendrauja Viešosios tvarkos užtikrinimo skyrius. Jei nepavyks priimti sprendimo, bus skiriamas įspėjimas, gresia ir kelių šimtų eurų piniginė bauda.

„Apibendrinant šią temą informuoju, kad savivaldybės administracijos architektė formuoja ir įteisins naujo sklypo ribas aplink Germanto vilą. Šioms procedūroms pasibaigus, turėsime priimti atsakingą sprendimą – parduoti arba nuomoti pastatą su visu sklypu. Nes, jeigu delsime, Germanto vilos teritorija taps ne gyventojų, o vaiduoklių pamėgta vieta“, - tikino I. Motiejūnas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite