Angle down Atgal

Geriausios Alytaus apskrities policijos komandos konkursas

Geriausios Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komandos konkursas startavo šiandien, tačiau jis vyks ir rytoj, kai pareigūnai turės įveikti orientacinę rungtį. Konkurse varžosi visų Alytaus apskrities policijos komisariatų komandos: iš Alytaus, Prienų, Druskininkų, Varėnos, Lazdijų, Birštono.

Policijos pareigūnams komisijos nariai paruošė šešias įvairaus pobūdžio rungtis: ekstremalaus vairavimo, įvykio vietos apžiūros, taktikos, orientacinę, šaudymo rungtis ir smurto artimoje aplinkoje situaciją. „Slaptoji“ užduotis, kuri buvo šiek tiek netikėta ir blaškanti dėmesį – „žurnalistų ataka“ įvykio vietoje.

Visi dalyviai stengėsi atlikti savo pareigą kuo geriausiai, tačiau ir stresas ir įkyrūs žurnalistai galėjo pakišti koją ir trukdyti susikaupti. Kaip sekėsi komandoms sužinosime jau rytoj.

Geriausios Alytaus apskr. VPK komandos konkurse dalyvavę pareigūnai bus paskatinti. Pirmosios vietos laimėtojai turės galimybę su šeimos nariais pasimėgauti Druskininkų SPA paslaugomis ir nakvyne, taip pat jiems bus suteiktos dvi papildomos atostogų dienos. Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams bus įteikti dovanų kuponai. O kitiems dalyviams, neužėmusiems prizinės vietos, bus skirta viena papildoma diena atostogų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite