Angle down Atgal

Geriausio ūkio šeimininkė

Birželio 12 – ąją ūkininkė Janina STRYKIENĖ sulaukė svečių, o ir pati į svečius važiavo. Minėjo 70 – ąjį gimtadienį, nors, sakė – su laiku striuka, darbai laukia. Į svečius Savivaldybėn atvažiuoti ją pakvietė Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus kolektyvas, Ūkininkų sąjunga, prie sveikintojų prisijungė Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas A. Pekauskas, Naujosios Akmenės kaimiškosios seniūnijos seniūnas R. Žilaitis, Sablauskių kaimo bendruomenės pirmininkė V. Žutautienė.

Graži tradicija jubiliejiniais gimtadieniais pasveikinti ūkininkus laikosi ne pirmą dešimtmetį. Ne kartą susitikus jubiliatą, šis prisimena, kad kalbėjomės ir prieš dešimtmetį, dar primena, kad laikraštį su aprašymu išsaugojo ir nuotrauką iš paminėjimo turi. Maloni žinia, žurnalisto darbą atliepianti. Sablauskių kaime gyvenanti ir ūkininkaujanti Janina Strykienė taip pat prisiminė vieną jubiliejinių gimtadienių, ir sako: „Norėčiau nuotraukos su sveikintojais prisiminimui.“

Kadangi Janinos gimtadienis, tad kalbą vis apie ją sukome, bet tvirtas ūkis laikosi ir ant sutuoktinio Vlado pečių, judviejų santuoka penktą dešimtį tęsiasi. Susituokė prieš 47 metus vasario 16 – ąją. Pašmaikštavome: kuris ūkio galva? „Janina yra galva“, – žmonos viršininkavimą pripažino Vladas. „Jis taikus žmogus, jei kas nepatinka – kepurę ant galvos ir iš namų. Vladui ūkis labai svarbus, vietoje nenusėdi, net lietui pliaupiant važiuoja po pasėlius pasidairyti,“ – atviravo Janina. Yra kur ir ko dairytis, Strykų ūkis 600 hektarų. Verčiasi grūdinėmis kultūromis.

Daugiau Roma Jonikienė trečiadienio, birželio 17 d., VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite