Angle down Atgal

Geriausiai sekėsi anglų kalbos egzamine

Vieni abiturientai džiaugiasi, kiti yra nuliūdę, bet faktas vienas – brandos egzaminai išlaikyti, baigėsi ir papildoma egzaminų sesija. Rezultatai sugulė į brandos atestatus, skaičiuojami balai ir procentai.

Labiausiai džiugina anglų kalbos egzamino skaičiai. Kaišiadorių rajono abiturientai parodė puikias žinias, net penki iš jų džiaugiasi pelnę šimtukus. Trys šimtukininkai yra iš Algirdo Brazausko gimnazijos, po vieną – iš Kruonio ir Rumšiškių gimnazijų. Kaišiadorių rajone anglų kalbos egzaminą laikė 161 baigiantysis, neišlaikė 1(0,62 proc.), kai Lietuvos neišlaikiusių abiturientų procentas – 1,05.

Eilę metų per Informacinių technologijų egzaminą sužiba Žiežmarių gimnazijos mokiniai. Ir šiais metais du žiežmariečiai pelnė šiame egzamine šimtukus. Iš viso Kaišiadorių rajone pasirinko laikyti šį egzaminą 41 abiturientas, neišlaikė trys, kas sudaro 7,32 proc. Tai šiek tiek mažiau nei Lietuvoje, iš viso neišlaikė 7,97 proc. Šiemet nelabai sekėsi mūsų rajono abiturientams valstybiniame lietuvių kalbos ir literatūros egzamine.

Šimtuko niekam nepavyko gauti, 50 procentų laikiusių pelnė balus nuo 36 iki 85. Geriausiai pasiruošę buvo A. Brazausko gimnazijos abiturientai, penki mokiniai pelnė aukštą įvertinimą skalėje nuo 86 iki 99 balų. Daugiau kaip 15 tūkstančių abiturientų Lietuvoje laikė valstybinį matematikos egzaminą. Kaišiadorių rajone tokių buvo 138 gimnazistai. Kaip skelbiama respublikinėje spaudoje, šis egzaminas pasirodė daugeliui neįkandamas riešutėlis. Lietuvoje jo neišlaikė 32,38 procentai, Kaišiadorių savivaldybėje neišlaikiusių procentas mažesnis – 25,36.

Geriausių rezultatų pasiekė žiežmariečiai – 8 mokiniai pelnė nuo 36 iki 86 balų, o vieno mokinio įvertinimas yra 86 – 99 balų. Valstybinį istorijos egzaminą laikyti pasirinko 81 mūsų savivaldybės abiturientas. Jie visi šį egzaminą ir išlaikė. Geriausius rezultatus pademonstravo Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos abiturientai, du iš jų pelnė įvertinimą nuo 86 iki 99 balų.

Valstybinį fizikos egzaminą pasirinko 22 gimnazistai. Neišlaikiusių – nėra. Du abiturientai pademonstravo ypač geras šio dalyko žinias, pelnydami nuo 86 iki 99 balų. Vienas yra iš A. Brazausko, kitas iš Rumšiškių gimnazijos. Biologijos egzaminą laikė 55 mokiniai. Trys iš jų egzamino neišlaikė, kas sudaro 3,64 proc. Geriausiai biologijos egzaminui buvo pasirengę A. Brazausko gimnazijos ugdytiniai, 3 iš jų gavo 86 – 99 balų įvertinimą. Penkiolika abiturientų pasirinko chemijos žinių patikrinimą. Vienas laikiusių jo neišlaikė.

Daugumos žinios buvo įvertintos nuo 36 iki 85 balų. Valstybinį geografijos egzaminą šiemet pasirinko 47 abiturientai. Visi šį egzaminą sėkmingai įveikė. Geriausias žinias pademonstravo A. Brazausko gimnazijos mokinys, pelnęs 86 – 99 balus. Buvo laikoma ir kitų užsienio kalbų egzaminai. Tiek vokiečių, tiek rusų kalbos egzaminą laikė po vieną abiturientą, jie abu egzaminą sėkmingai išlaikė, pelnyti balai skalėje 36 – 85.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite