Angle down Atgal

Geriausia Šiaulių regiono mokinių mokomoji bendrovė „Wuzzle“ susitiko su miesto meru

Ketvirtojoje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje, vykusioje Šiaulių „Tilžės“ prekybos ir laisvalaikio centre, savo verslo produkciją pristatė net 20 komandų iš Šiaulių, Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Pakruojo, Radviliškio miestų bei rajonų mokyklų. Laimėtojai pakviesti susitikti su Šiaulių meru.

Geriausios bendrovės vardą pelnė viena iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos komandų „Wuzzle“, pristačiusi patrauklius medienos gaminius: padėkliukus, lenteles, dėliones. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas neapsiribojo vien prizo nugalėtojams įteikimu – jaunuosius verslininkus labai palaikantis ir skatinantis miesto vadovas balandžio 17 dieną pietavo kartu su bendrovės „Wuzzle“ nariais ir pasidalino savo patirtimi.

MMB „Wuzzle“ – tai šešių gimnazistų komanda: Rugilė Bagdonaitė (III e kl.) - prezidentė, Žydrūnė Šaškevičiūtė (II c kl.), Mantas Čepas ( II c kl.), Karolis Linkevičius (III b kl.), Dovydas Radavičius (III b kl.) ir Lukas Volkovas (III b kl.). Komanda tiki, jog „medis namams suteiks jaukumo, o mažos detalės pažadins kūrybiškumą!”

Mūsų idėja yra panaudoti nereikalingas, bet dar kokybiškas medienos atliekas ir jas perdirbti į praktiškas detales, kurias galima naudoti kaip padėkliukus, lentutes ar jaukius namų akcentus. Jos yra puzlės pavidalo, todėl galima dėlioti įvairius ornamentus.

Mokinių mokomosios bendrovės pripažintos viena geriausių formų jaunimą mokyti verslumo, ugdyti jaunų žmonių gebėjimus. Nors mokinių bendrovės neturi juridinio statuso, tačiau jos nueina visą įmonės kūrimo, produkto vystymo, pardavimų, marketingo kelią. Tai unikali galimybė dar mokykloje įkurti ir valdyti savo verslą. Mokinių bendroves gali steigti tik vyresniųjų klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos ir turintys verslo konsultantą.

Šioje mugėje dalyvavo dar keturios Šiaulių Juliaus Janonio mokinių mokomosios bendrovės. Visų bendrovių veiklą koordinuoja ekonomikos mokytoja Aurelija Šmitienė.

MMB „Lunadent“ prekiavo dantų balinimo priemonėmis, kurias sudarė dantų šepetėlis ir dantų pudra. Dantų šepetėlis pagamintas iš organiškų medžiagų: šepetėlio kotas – natūralaus bambuko, šereliai – iš anglies pluošto, stiprinantys dantenas, o dantų pudrą sudaro 100 % organiški aktyvuotos anglies balinamieji milteliai. Komandos nariai: Robertas Kazbaras (IV a kl.) – prezidentas, Povilas Bajarskas (III c kl.) ir Laurynas Kasperavičius (III c kl.) Ši bendrovė buvo apdovanota Ekologiškiausio verslo nominacija. Prizą už šią nominaciją skyrė UAB „Lasegra“.

MMB „Aromagic“ prekiavo oro gaiviklių rinkiniais, kuriuos sudarė 3 beržiniai medinukai, organzos maišelis ir 2 buteliukai papildomo aromato. Šie rinkiniai gali suteikti magišką gaivą jūsų namams, automobiliui ar krepšiui. Komandos nariai: Povilas Jurgutavičius (III a kl.) – prezidentas, Irma Zapalskytė (III a kl.), Martynas Černiauskas (III a kl.) ir Ignas Galvičius (III a kl.).

MMB „Areni“ prekiavo dažytais bei dekoruotais batų raišteliais su idėja, kad kiekvieno žmogaus diena būtų kupina spalvų. Komandos nariai: Gabrielė Bartkevičiūtė (III d kl.) - prezidentė, Giedrė Dautaraitė (III e kl.) ir Eimantė Banytė (III a kl.).

MMB „WEDEV“ kuria tinklapius sporto klubams, smulkioms bendrovėms. Komandos nariai: Tautvydas Peleckis – prezidentas (III c kl.), Rokas Gervetauskas (III c kl.) ir Kristupas Norvaiša ( III c kl.).

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite