Sportas2017 m. Liepos 7 d. 15:10

Geriausi Lietuvos čempionato plaukikai – D. Rapšys ir A. Šidlauskas

8805

Trečiadienį vakare baigėsi atviro Lietuvos čempionato Alytuje medalių dalybos. Geriausiųjų plaukikų gretose – panevėžiečiai Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas.

Po du čempionato aukso medalius jau laimėjęs D. Rapšys 100 m laisvu stiliumi plaukimo rungtyje pelnė ir trečiąjį, tuo pačiu pagerindamas asmeninį rekordą (49,55 sek.). Plaukiko asmeninėje medalių įskaitoje – trys aukso medaliai.

50 m krūtine rungtį laimėjęs A. Šidlauskas, nugalėtoju tapo ir dvigubai ilgesnio nuotolio rungtyje (1 min. 00,61 sek.).

Čempionate antrąjį aukso medalį individualioje rungtyje iškovojo panevėžietė Viktė Labanauskaitė (2 min. 37,68 sek.).

Panevėžiečiai D. Rapšys, A. Šidlauskas ir Simonas Bilis įtraukti į Lietuvos rinktinę. Jie Lietuvos garbę gins pasaulio pirmenybėse Budapešte. Sportininkai pasaulio čempionate kovas pradės liepos 23 d.

Tris dienas Alytuje varžėsi 215 dalyvių.