Angle down Atgal

Gera žinia: Arminas Jasikonis pabudo iš komos

Ketvirtadienio popietę socialinėje erdvėje ėmė plisti gera žinia: iš komos pabudo anykštėnas Arminas Jasikonis. Apie tai pranešė Lietuvos motociklų sporto federacija.

„Sveikas sugrįžęs į šį pasaulį, privertei tu mus pasijaudinti", – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo LMSF.

„Puikios naujienos iš Italijos. Arminas pabudo iš komos. Iš reanimacijos perkeltas į pastovios priežiūros palatą.

Šiuo metu sveikata gerėja. Artimiausiu laiku, kai sustiprės, gydytojai spręs dėl tolimesnio gydymo ir reabitacijos“, – pranešė Federacija.

Primename, jog sekmadienį portalas sportas.lt pranešė, kad anykštėnui Arminui Jasikoniui sekmadienio varžybos Italijoje baigėsi siaubingai. Per avariją jis prarado sąmonę ir buvo išskraidintas į ligoninę. Portalas LRT.lt pranešė, kad anykštėnas panardintas į dirbtinę komą.

„Antrųjų lenktynių 9-ajame rate lietuvis krito nuo motociklo ir nebegalėjo tęsti lenktynių. Anot pranešimų, A.Jasikonis neštuvais buvo išgabentas iš trasos ir nuskraidintas į ligoninę. Italijos žiniasklaida skelbia, kad lietuvis po avarijos prarado sąmonę. Deja, kol kas nepateikiama daugiau informacijos apie lietuvio būklę. Prieš avariją lietuvis važiavo 6-as ir vijosi lyderius“, – rašė sportas.lt.

Portalas LRT.lt paskelbė, kad sportinkas yra dirbtinėje komoje. „Kaip LRT.lt sakė LMSF generalinė sekretorė Giedrė Janušauskė, A. Jasikonis vis dar buvo panardintas į dirbtinę komą. Tiesa, sportininkas tiek trasoje, tiek vėliau ligoninėje buvo gyvybingas. Dirbtinė koma reikalinga išsiaiškinti, kokio rimtumo traumas lietuvis patyrė. LMSF tikisi daugiau ir tikslesnės informacijos gauti po pietų, antroje dienos pusėje“, – pranešė LRT.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite